• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

oyundan atmayı nasıl hallediyoruz arkadaşlar bir yardım edin..

arkadaşlar yardım edin oyundan atmayı 2dk sonra nasıl düzeltiyoruz..

Birisi yardım etsin lütfen çok makbule geçeerrr..
DBC Kurarken sa yı seçtiğim zaman şu hatayı alıyorum ;

Connection failed:
SQLState '28000'
SQL Server error : 18452
[Microsoft][SQL Native Client][SQL Server] Login failed for user 'sa'.The user is not associated with a trusted SQL Server connection

тяуѕα;1645205' Alıntı:
Birisi yardım etsin lütfen çok makbule geçeerrr..
DBC Kurarken sa yı seçtiğim zaman şu hatayı alıyorum ;

Connection failed:
SQLState '28000'
SQL Server error : 18452
[Microsoft][SQL Native Client][SQL Server] Login failed for user 'sa'.The user is not associated with a trusted SQL Server connection

Kardeşim senin hatanın aynısını bende yaşadım ama sana anlattığım yolu denedim direk devam etti sorun kalktı yani sende de olması lazım ama bilsem yardımcı olucam..

YA BEN DAHİ BİR ÇOK KİŞİ WİN7 IIS ÇALIŞTIRAMIYOR KURULUMUNU BİRİ ANLATSIN VEYA PROGRAMI VARSADA OLABİLİR VERİN LÜTFEN 3 GÜNDÜR ORDA TAKILDIM :DXP ATACAM 3GÜN DAHA BEKLERSEM :d

benim oyun check açamadım bir türlü smc de operating konumunda ama garip :S

----------

YA BEN DAHİ BİR ÇOK KİŞİ WİN7 IIS ÇALIŞTIRAMIYOR KURULUMUNU BİRİ ANLATSIN VEYA PROGRAMI VARSADA OLABİLİR VERİN LÜTFEN 3 GÜNDÜR ORDA TAKILDIM :DXP ATACAM 3GÜN DAHA BEKLERSEM :d

anlatmak yasak olmasa detaylı açıklama yapıcam ama forum kuralları :S

Geri