• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

arkadaşlar databaseleri yerleştirdim sql servere üzerine bazı tableler restore etmem gerekiyomuş onları bana bi zahmet yazarmısınız?

WİN7 ISS kurdum dosyaları wwroot klasorune attım fakat sanırım olmadı cunku bu ıss biraz farklı cozemedim gitti

sisteminizde php asp kurulmadan hiç bir dosya açılmaz cert ide ftp server kurarak yapıcaksınız program ekle kaldırdan ııs 7 nin tüm seçeneklerini seçin ayrıca telnet ve diger ftp ile ilgili olan hepsini seçin kursun sonra reset atın internetten php nin windows için olan sürümünü indirin c sürücüsüne PHP adında bir dosya yaparak indirdiklerinizi içine atın sonra IIS managerden onları tanıdın hem üyelik kısımlarınız hemde ftp leriniz aktif hale gelecek

ayrıca modeminizden 80 ve 8080 portlarını ftp içinde 21 portunu açmayı unutmayın

----------

beyler oyundayım sonunda oyundanda atmıyor bu rteleri nasıl ayarlayacaz :DD

bende sw check onu açmanın yolunu bir söyleymisin orda kaldım ben :D

ratelerde ollydbg ile düzenlenicek asm ile

sisteminizde php asp kurulmadan hiç bir dosya açılmaz cert ide ftp server kurarak yapıcaksınız program ekle kaldırdan ııs 7 nin tüm seçeneklerini seçin ayrıca telnet ve diger ftp ile ilgili olan hepsini seçin kursun sonra reset atın internetten php nin windows için olan sürümünü indirin c sürücüsüne PHP adında bir dosya yaparak indirdiklerinizi içine atın sonra IIS managerden onları tanıdın hem üyelik kısımlarınız hemde ftp leriniz aktif hale gelecek

ayrıca modeminizden 80 ve 8080 portlarını ftp içinde 21 portunu açmayı unutmayın

----------

Birşey Sorucam smc bende load pulings dediğimde hata veriyor exe kapatıyor bunu nasil düzeltirim?

arkadaşlar databaseleri yerleştirdim sql servere üzerine bazı tableler restore etmem gerekiyomuş onları bana bi zahmet yazarmısınız?

----------

Portları acmadım ondan olabilirmi Filezilla server kuru ve daha yeni kurdum ISSyi ve dosyaları ISS den gorebiliyorum ama modemden portlar acık olmadıgı için sanırım boyle oluyor portları acıp deniyeyim birde.

[h=6][ByTutsaq] Saol çektiğin video sayesinde 1 kerede kurdum tam kurdum:pispis[/h]

Benim oyun open olmuyor check hala smc de operating konumunda ne kaldı bunu açmaya ya son bişi falan varmı

oyuna girdikde silk yükleyemiyoruz :D
sro2011091621265876b.jpg

Lanet olsun hala Shard ve Game Server hata veriyor ''Database Connection Failed' Hatası Modemin butun portlarını actım fakat halen aynı..

DeepLune
arkadaşım o hatayı nasıl düzettin 2dk sonra atma olayını ben düzeltemedim hala bir yardım edermisin? ne olur...

Geri