• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

check olanlar

Open the "_ShardService" table in the account database. The id you have set for your shard (inside srShard.ini) has to have an entry in this table. If the id does not exist, add it in:
Code:

use SRO_VT_ACCOUNT GO -- Change 64 to the id of your shard, do this for each shard id insert into _ShardService(ShardID, ServiceType) values (64, 0)
Once you do that, via SMC change the Service Type to Examine then Operating to force a refresh. Everyone else should no longer see Check now if everything else is setup correctly.

ama ben bişi anlamadım :D

SRO_VT_ACCOUNT >> _ShardService >> aç orda 99 var onu 64 yap..

----------

BEYLER VDS MAKİNESİ OLANA VSRO FİLES KURULUR

İSTEDİĞİM ÖZELLİK EN AZ 5 GB RAM VE SAĞLAM VDS

MSN: sonsuzyol_21@hotmail.com

kardes bi bakarmsn bu item satınca beya atınca geri geliyor nasıl halledicez ?

darkanqel şu bnm sorumada bi cevap wer allah aşkına
20584.bmp

Check olayınıda geçtik şuanda ıd ve pw yazıyorum request user confirmation mudur nedir o yazıyor kalıyor öyle onu nasıl geçiyoruz...

sunucuyu kurduk herşey güzel ama 15-20sn sonra dc veriyor.

x-trap update sıkıntısı çekenler için modemi kapatıp açık sonrasında xtrap kalsörünü silin. başlat->çalıştır>cmd yazıp enterlayın sonrasında ipconfig/flushdns yazın modemi açın düzelir...

dc :D

Uploaded with ImageShack.us

ıısyi kuramadım dosyaları sectim ama gorunmuyor asp veya php kurulu olmadgı icin galiba onları nasıl kurablrm

xtrap hatası çok kolay ben loader codladım giriyorum rahat her sw ye

İSTİYEN KİŞİLERE VSRO FİLES KURULUR VDS 5 GB RAM OLMAK ŞARTIYLA

msn:
sonsuzyol_21@hotmail.com

İNANMAYAN GELSİN MSN YE KONUŞALIM :D

sunucuyu kurduk herşey güzel ama 15-20sn sonra dc veriyor.

x-trap update sıkıntısı çekenler için modemi kapatıp açık sonrasında xtrap kalsörünü silin. başlat->çalıştır>cmd yazıp enterlayın sonrasında ipconfig/flushdns yazın modemi açın düzelir...

dc :D

Uploaded with ImageShack.us

client değiştir. DC verme sebebi client

----------

aynen bendede öle

SQL Server > TB_User > gir ordan 3. ac.. pw değiştir girersin.

ID ve pw yazınca kalma olayıda tabiki kurulan pc den girilemiyor olması yani gm login için gm ip si belirtmek lazım

[test] login refused (GM cannot login from the PC that has not privileged ip) - 127.0.0.1

Böyle bir şey geliyor bunu nasıl ayarlıyoruz.. Add user kısmından yeni gm ekledigimizde ip kısmına hangi ip yazılıcak :S

Geri