• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

Lanet olsun hala Shard ve Game Server hata veriyor ''Database Connection Failed' Hatası Modemin butun portlarını actım fakat halen aynı..

ODBC yi bir kontrol et ayrıca certdeki db ayarlarınıda... ve dB nin tam olmasına dikkat et...

5djbbc.jpg

Sona Gelindi tek kalan Oyunu Açması ardından dedicated e taşınacak bugların baya bir kısmı fixlendi inv olayı yok bende :D

DeepLune ne olur söyle cevabını bekliyorum şu 2dk sonra atma olayını nasıl yaptın ne olur????

----------

lütfen arkadaşım müsaitsen bi söyleyiver ne olur hadi bekliyorum....

ODBC yi bir kontrol et ayrıca certdeki db ayarlarınıda... ve dB nin tam olmasına dikkat et...

5djbbc.jpg

Sona Gelindi tek kalan Oyunu Açması ardından dedicated e taşınacak bugların baya bir kısmı fixlendi inv olayı yok bende :D

Certlerde bir problem olmadığına eminim ODBC de kontrol ettim ama DB nin tam olmasına dikkat et derken ne demek istediğini pek anlamadım :)

Association Reputation Check is Failed

neden kyanaklanır? birde rşu anda x-trap initialize olmuyor. BSRO da çalışmıyor doğal olarak. sorun ne acaba?

Association Reputation Check is Failed

neden kyanaklanır? birde rşu anda x-trap initialize olmuyor. BSRO da çalışmıyor doğal olarak. sorun ne acaba?

orda her görülen yazıyı hata sanmayın bendede çıkıyor o ama sq acık :S

Check sorunu nu kimsemi bilmiyor yoksa yardımlar bittimi artık...

Yaw 5 saattir aynı sorunu alıyorum yardımmm.XtrapıNasıl Düzelticeğim.

[COLOR=#000000 !important]darkanqel1 [/COLOR]

ARKADAŞ BANA BİR BAKARMISINJ BENİM HATAM BEN OYUNA GİRYORUM SONRA 20SN GEÇİYOR OYUNDAN ATIYOR BENİ NASILDÜZELTEBİŞLİRİM LÜTFEN SÖYLERMİSİN?

20584.bmp

yardım lutfen ShardManager Ve GameServer i açınca Cert yazıyor sonra SMC yi acıyorm 2side kapanıyo bi çare pls

IIS yi kurmak istedigimde wındows ozellklerını ac veya kapata tıkladıgımda lıste bos gelıyor

Çözümü bilen varmı cok acil

wv4Oj.jpg

Şu İşaretli Yer IIS Olmuyormu Kurdum Ama Açılmıyor Tıklıyom Tıklıyom Ama Tık Yok Açılmıyor :D

check olanlar

Open the "_ShardService" table in the account database. The id you have set for your shard (inside srShard.ini) has to have an entry in this table. If the id does not exist, add it in:
Code:

use SRO_VT_ACCOUNT GO -- Change 64 to the id of your shard, do this for each shard id insert into _ShardService(ShardID, ServiceType) values (64, 0)
Once you do that, via SMC change the Service Type to Examine then Operating to force a refresh. Everyone else should no longer see Check now if everything else is setup correctly.

ama ben bişi anlamadım :D

Geri