• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

wv4Oj.jpg

Şu İşaretli Yer IIS Olmuyormu Kurdum Ama Açılmıyor Tıklıyom Tıklıyom Ama Tık Yok Açılmıyor :D

banda yardim edin windows 7 32 bit kullaniyrum IIS yok resimdeki yok :D

ID ve pw yazınca kalma olayıda tabiki kurulan pc den girilemiyor olması yani gm login için gm ip si belirtmek lazım

[test] login refused (GM cannot login from the PC that has not privileged ip) - 127.0.0.1

Böyle bir şey geliyor bunu nasıl ayarlıyoruz.. Add user kısmından yeni gm ekledigimizde ip kısmına hangi ip yazılıcak :S

ben kendi pc den giriyorum..

SQL Server > TB_User > gir ordan 3. ac.. pw değiştir girersin.

ID ve PW olayını geçtikten sonra C9 olayına kaldık şimdide xD

adszmor.jpg
[/URL]
bunun cozumunu bilen yokmuu sabahtan beri soruyorum shardmanage hata veriyor sonra hemen kapanıyor oncekiler sorunsuz acıldı sdace shardmanage hata var :S:S:S

sunucuyu kurduk herşey güzel ama 15-20sn sonra dc veriyor.

x-trap update sıkıntısı çekenler için modemi kapatıp açık sonrasında xtrap kalsörünü silin. başlat->çalıştır>cmd yazıp enterlayın sonrasında ipconfig/flushdns yazın modemi açın düzelir...

dc :D

Uploaded with ImageShack.us

Modemi Kaparken server dosyalarını Kapıyormuyuz.YoksaAçık kalsa olur mu.

xtrap hatası çok kolay ben loader codladım giriyorum rahat her sw ye

İSTİYEN KİŞİLERE VSRO FİLES KURULUR VDS 5 GB RAM OLMAK ŞARTIYLA

msn:
sonsuzyol_21@hotmail.com

İNANMAYAN GELSİN MSN YE KONUŞALIM :D

Xtrap Hatası İçin Ne yapabilirim Bana Söyler misin.

there is no record in this [_RefRentItem] table hatasına ne yapıyoruz arkadaşlar?

arkadaşlar clienti değişridim grinroad indirdim + media.pk bsordan indirdim yine dc veriyor aynı hata artık ne olur yardım edin valyavarıyorum....

Geri