• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

C9 sorununu çözen arkadaşlar bi anlatabilirlerse güzel olur oyuna girmeye ramak kaldı :D

sorunların %70i db den kaynaklanıyor. x-trapı hallettik. dc ve c9un en büyük nedeni DBConnect.asp ben DBCOnnect.asp yi düzenlemeyi unutmuşum editleyince düzeldi dc vermedi. ama item mall dan bişiler almaya kalkınca dc verdi onu çözmeye çalışıyorum :D

arkadaşlar kimse benle ilgilenmiyorum ben elimden gelen yardımı yapıyorum herkese karşı ama

arlkadaşlar 20sn sonra dc veriyodu bende grinroad indirdim + bro media.pk yı içine attım yaptım yine aynı hatayı veriyor bir yardım edin ne olur...

arkadaşlar kimse benle ilgilenmiyorum ben elimden gelen yardımı yapıyorum herkese karşı ama

arlkadaşlar 20sn sonra dc veriyodu bende grinroad indirdim + bro media.pk yı içine attım yaptım yine aynı hatayı veriyor bir yardım edin ne olur...

dostum bloodysro client kullanıyorum sende kullan

sorunların pi db den kaynaklanıyor. x-trapı hallettik. dc ve c9un en büyük nedeni DBConnect.asp ben DBCOnnect.asp yi düzenlemeyi unutmuşum editleyince düzeldi dc vermedi. ama item mall dan bişiler almaya kalkınca dc verdi onu çözmeye çalışıyorum :D

C9 için o düzenleme banada lazım bro bi upload la bişi et nerde hata var söyle düzeltelim güzelce kitlendim kaldım hepsi dogru ama C9 xD

darkangel banada yardım edemirsin sabahtan beri soruyorum kimse cevap vermiyor...

_PrivilegedIP arayan arkadas kimdi ? SRO_VT_ACCOUNT gir ordaki _PrivilegedIP sil bunu ekle..

USE [SRO_VT_ACCOUNT]
GO
/****** Object: Table [dbo].[_PrivilegedIP] Script Date: 09/13/2011 08:35:06 ******/
SET ANSI_NULLS ON
GO
SET QUOTED_IDENTIFIER ON
GO
drop table _PrivilegedIP
GO
CREATE TABLE [dbo].[_PrivilegedIP](
[IP1] [tinyint] NOT NULL,
[IP2] [tinyint] NOT NULL,
[IP3] [tinyint] NOT NULL,
[IP4] [tinyint] NOT NULL,
[IP5] [tinyint] NOT NULL,
[IP6] [tinyint] NOT NULL,

[IP7] [tinyint] NOT NULL,
[IP8] [tinyint] NOT NULL
) ON [PRIMARY]
GO

----------

darkangel banada yardım edemirsin sabahtan beri soruyorum kimse cevap vermiyor...

buyur kardes yapabileceğim birsey varsa yapabilrim ?

oyundan atıyordu bloodysro ile bende grinroad ile medi.pl olarak da bloody nun indirdim koydum ama hala 20sn sonra dc veriyor yardım edin bir ne olur?

bende hepsi sorunsuz acılıyor shardmanageyi acınca yaklasık 30sn sonra hatalar ile birlikte kapanıyor istersen ss atabilrim

oyundan atıyordu bloodysro ile bende grinroad ile medi.pl olarak da bloody nun indirdim koydum ama hala 20sn sonra dc veriyor yardım edin bir ne olur?

birde ben oyunu kurduğum bilgisayrdan oyuna giremiyorum başka bilgisayardan oyua giriyorum.. ama hala 20sn sonra atıyor oyundan

darkangel banada bir bakarmısın ne olur yalvarıyorum

niye kimse bana yardım etmiyor sabahtan beri bu problemim var ne olur yardım edin artık insanlık namına...

Geri