• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

oyundan atıyordu bloodysro ile bende grinroad ile medi.pl olarak da bloody nun indirdim koydum ama hala 20sn sonra dc veriyor yardım edin bir ne olur?

birde ben oyunu kurduğum bilgisayrdan oyuna giremiyorum başka bilgisayardan oyua giriyorum.. ama hala 20sn sonra atıyor oyundan

darkangel ben sa ya şifre koyamadım belki bu yüzden odbc ler okumamış olabilir sen bir teamdan girip yaparmısın?
sabahtan beri uğraşıyorum ne olur...

----------

2dk yaparsın.. ne olur bir yardım et..

darkangel ben sa ya şifre koyamadım belki bu yüzden odbc ler okumamış olabilir sen bir teamdan girip yaparmısın?

----------

----------

lütfen darkangel sabhtan beri uğraşıyorum bir türlü yapamadım kafayı yicem ..

c9 bende olmadı hiç ama DBCONNECT.ASP Yİ DÜZENLEYECEKMİŞSİN GALİBA

Düzenli zaten

<%
Dim DBConnA, strConnectA
Set DBConnA = Server.CreateObject("ADODB.Connection")
strConnectA = "Provider=SQLOLEDB;Data Source=MERT-BILGISAYAR\SQLEXPRESS;Initial Catalog=SRO_VT_ACCOUNT;user ID=sa;password=123456;"
DBConnA.Open strConnectA

%>

Bunun daha neyini düzeltiyim yahu ayarları yapılı ama aynı hata :S

----------

----------

lütfen darkangel sabhtan beri uğraşıyorum bir türlü yapamadım kafayı yicem ..

kardes bende yeni kalktım uyumusum pc basında kendimde bilem değlim ve item bugunu çözmeye calısıyorum...

Neden kimse yardım etmiyor.

ShardManager ve GameServerda Failed Connection Database hatası var Db baglanmıyor bu konuda bilgisi olan biri yokmu ?

<?php
$cfg['sql_host'] = "qwqwqwqw\SQLEXPRESS";
$cfg['sql_user'] = "sa";
$cfg['sql_pass'] = "1234";
$cfg['sql_db'] = "SRO_VT_ACCOUNT";
_______________________________________________________________buraları ayarlıyorum ama 9.satırda hata diyor nasıl ayarlayacam
$sqlLink = mssql_connect($cfg[sql_host],$cfg[sql_user],$cfg[sql_pass]);-------------------bura 9. satır burada hata yapıyorum
if(!$sqlLink) die("MSSQL server is not accessable, why should we try to select database ?");
else
{
mssql_select_db($cfg[sql_db],$sqlLink);
}
?>

Geri