• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

adszlx.jpg
[/URL]

ııs bunun cozumu nedir neden boyle oluyor

Kendini oyunda GM yapan arkadaşlar nasıl yaptılar anlatabilirlermi acaba...

gm lik konusunda yardım bekliyorum ip hatası veriyor başka türlü nasıl yapılabilir acaba...
_PrivilegedIP bu tabloya gir örnek

ip1 ip2 ip3 ip4 ip5 ip6 ip7 ip8
5 255 255 255 5 255 255 255 (Hamachi ip)
255255255255255 255255255 (External ip)
bu şekilde gm olan kişiyin hem hamachi ip hem de external ip yaz.
tam olarak hangi ip gerekiyor bilmediğim için ne olur ne olmaz her iki ipyide yazdım

Benim kullanğıdım Reg.php

C:\AppServ\www ile dğiştirin.Sonra

Config.php açın

PHP:
$cfg['sql_host'] = "MANKEN-BY-MNKN"; 
$cfg['sql_user'] = "sa"; 
$cfg['sql_pass'] = "1234"; 
$cfg['sql_db'] = "SRO_VT_ACCOUNT";

MANKEN-BY-MNKN

yazan yere kendi SQL adını yazdın.

Reg.php - İndir >>

Fatal error: Call to undefined function mssql_connect() in C:\AppServ\www\_inc\config.php on line 9
9.satırda hata var benim sql 2005 SQLEXPRESS DE VAR NASIL YAPICAM

_PrivilegedIP bu tabloya gir örnek

ip1 ip2 ip3 ip4 ip5 ip6 ip7 ip8
5 255 255 255 5 255 255 255 (Hamachi ip)
255255255255255 255255255 (External ip)
bu şekilde gm olan kişiyin hem hamachi ip hem de external ip yaz.
tam olarak hangi ip gerekiyor bilmediğim için ne olur ne olmaz her iki ipyide yazdım

yanlız ben hamachi ile girmiyorum :D ipv4 192.168.0.10 ile giriş yapıyorum :)

adszlx.jpg
[/URL]

ııs bunun cozumu nedir neden boyle oluyor

Sende Açılmaya Çalışıyo Bende Tıklayınca Hiçbişi Gelmiyo :D

Çözümü Buldum Ama İng :

Finally, I discovered that its caused by Skype. It listens to port 80 for incoming call. Now, most of the time IIS starts before Skype starts. So IIS works but if you restart IIS or try to start IIS after Skype is started then you will get this error message.
There are 2 possible solutions:
1. You can change your IIS settings to run in different port (say 81)
For IIS 7, go to IIS Manager, select the website from the left tree view; then goto "Bindings..." from the right side "Actions" pane and edit the port number.
2. You can change your Skype settings
Skype File-> Options -> Connection
Uncheck Use Port 80 as an alternative for incoming connections.
Restart default website.

Son düzenleme:
unhandled msg received CGlobalManagerMainProcess : IP:192.168.0.10 Req:0x041B (0x0000) (MsgType:7), 45 - 45

Bu hatada neyin nesi acaba :S

Sende Açılmaya Çalışıyo Bende Tıklayınca Hiçbişi Gelmiyo :D

Çözümü Buldum Ama İng :

Finally, I discovered that its caused by Skype. It listens to port 80 for incoming call. Now, most of the time IIS starts before Skype starts. So IIS works but if you restart IIS or try to start IIS after Skype is started then you will get this error message.
There are 2 possible solutions:
1. You can change your IIS settings to run in different port (say 81)
For IIS 7, go to IIS Manager, select the website from the left tree view; then goto "Bindings..." from the right side "Actions" pane and edit the port number.
2. You can change your Skype settings
Skype File-> Options -> Connection
Uncheck Use Port 80 as an alternative for incoming connections.
Restart default website.
ben buldum cozumu 80 port olmuck 8080 yaptgm zaman acılıyor

Arkadaşlar resimli anlatım ne zaman olur..?bilen cvp verin veya biriniz resimli anlatım yapın

Geri