• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

arkadaşlar bişey sorucam pc ye format attım pcde neler olması gerk vsro filesler hariç onları indirdim

C9 uda geçtim ancak bu sefer çok gairp bir hata var C9 vermiyor yerine shardmanager çöküyor :S

Temple : Reputation Check Faild ! - CShardSJ_TempleOfAnubisAndIsisGate

böyle birde hata veriyor :S önemsiz kanımca

coskun4444 saol dostum x-trap çözüldu.

<?php
$cfg['sql_host'] = "deneme\SQLEXPRESS";
$cfg['sql_user'] = "sa";
$cfg['sql_pass'] = "1234";
$cfg['sql_db'] = "SR_VT_ACCOUNT";

$sqlLink = mssql_connect($cfg[sql_host],$cfg[sql_user],$cfg[sql_pass]); ------------------bu satırda hata yapıyorum nasıl dolduracam reg page bu

Benim kullanğıdım Reg.php

C:\AppServ\www ile dğiştirin.Sonra

Config.php açın

PHP:
$cfg['sql_host'] = "MANKEN-BY-MNKN"; 
$cfg['sql_user'] = "sa"; 
$cfg['sql_pass'] = "1234"; 
$cfg['sql_db'] = "SRO_VT_ACCOUNT";

MANKEN-BY-MNKN

yazan yere kendi SQL adını yazdın.

Reg.php - İndir >>

Accountu Gm yapma ve girer girmez 20 sn sonraki DC olayınıda çözdükmüydü tamamdır işlem :D

[test2] login refused (GM cannot login from the PC that has not privileged ip) - 192.168.0.10

Bundan dolayı baglanıyor bu ip ye ne yazıcaz anlayamadım bi türlüüü

Accountu Gm yapma ve girer girmez 20 sn sonraki DC olayınıda çözdükmüydü tamamdır işlem :D

[test2] login refused (GM cannot login from the PC that has not privileged ip) - 192.168.0.10

Bundan dolayı baglanıyor bu ip ye ne yazıcaz anlayamadım bi türlüüü
ö.m. olarak sana ulaşa biliceğim bi iletişim adesi verirsen gm olayını halledeblirim.

Geri