• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

Xtrap kesin çözümü.Güvenli Bir dns bulacaksın.Dns Adresini değiştireceksin 208.67.222.222-208.67.220.220 yada 4.2.2.2.-4.2.2.4 Yap Düzeliyor.

ALA0O.jpg

Ka6lO.jpg
bu Sacrifice gerçekmi yoksa özentimi?

kardeş odbc ayarı yaparken db lere en sonda karakter verilerinde ceviri gerçekleştir diye bişe olucak onun tikini kaldırıp denermisin iş yerindeyim suan item bug icin?

inglizce oldugundan dolayı use ansı vs vs 2 tiki kaldırdım c9 alıyorum halen :S

SR_Gamer Server ve SR_ShardManager da ''Database Connection Failed'' Hatası var cozumunu bilen varmı arkadaslar

IIS kurulm banada lazım xp ama benimki dosyaları gormeiyorum asp uzantılı oldugu icin galiba

Geri