• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

Evet arkadaşlar Silkroad Server kurulumu yapıyoruz.Dedicated serverlerimiz bulunmaktadır!
INTEL E-3 1240
*Intel Quad Xeon e-3 1240 Cpu(13.6 Ghz 8mb Cache(8 çekirdek)
*8 gb ddr3 bellek
*2x500 gb 7.2k RPM NLS Disk
*1 Gbit TTNET Port
*IP KVM(Intel RMM)
*Windows ve Linux isletim sistemi(Windows Opsiyonel)
*3 Tb Aylık Trafik Kotası

Kurulum+Dedicated 200 TL

İsteyenlere daha ii özellikte Dedicated Server Kiralanır Server Kapasitesi 1000 kisi rahat kaldırır!

İsteyene sadece server kurulumda yapılır.
İletişim:toyzor@hotmail.com

kardes item bug düzeltilen db atarmsn bana ?

----------

Cert açılıp kapanıyor çözümü bulamadım
Resimler
sQGNo.jpg

xLd1D.jpg

sanırım portları değiştirmisin certeki

Neyi ima etmeye çalışıyorsunuz.Açık açık söyleyin eğer bu işlerle uğraşmıyorsanız bence hiç konuşmayın.

1 yıl kadar bu işle ugraştım 2008 zamanında o zaman ttnet buna izin vermiyordu mavzuatlar vs vs degiştimi bilğim yok ama şu piyasada 1 mbiti 1-3 tl arasında verdigini biliyorum bu yüzden söyledim zaten ttnet hattında kurulacak olan bir sunucuda ping fazla olacagına inanıyorum.yabancı lokasyonlar tercihimiz sizinde tercihiniz olması bence daha iyi olur ayrıca Hangi datacenter.Resmi bir site adresiniz varmı böyle eksik bilgiler vererek iş yapmak saçma olur.

sizin Db nizi bana atabilriminiz ?rıca etsem ?
Databasemizi paylaşamayız.Ayrıca item bug sorununu ilk defa sizden duyuyorum.Alım-satımda mı yoksa kullanırken mi bug meydana geliyor.Eğer öyleyse ram ile alakalı olabilir.

----------

1 yıl kadar bu işle ugraştım 2008 zamanında o zaman ttnet buna izin vermiyordu mavzuatlar vs vs degiştimi bilğim yok ama şu piyasada 1 mbiti 1-3 tl arasında verdigini biliyorum bu yüzden söyledim zaten ttnet hattında kurulacak olan bir sunucuda ping fazla olacagına inanıyorum.yabancı lokasyonlar tercihimiz sizinde tercihiniz olması bence daha iyi olur ayrıca Hangi datacenter.Resmi bir site adresiniz varmı böyle eksik bilgiler vererek iş yapmak saçma olur.
Tabi kide kusura bakmayın onu yazmayı unutmusum.Ben bu şirkette sadece silkroad kurulumu ile ilgileniyorum.Şirketle çalışmaya başladım.
Serv2u.com - Ana Sayfa

BU HATAYI ALYORUM SONRA 2 3 KEZ BUNDAN GELIYOR SONRA EROR VERIYOR hmmm
6937.jpg

Son düzenleme:
İlginç ben kurduğumda böyle bir sorunla karşılaşmadım.Dediğim gibi teleport-alchemy bugları vardı onları hallettik.

CGI permissionları yapmış olmanız gerekiyorki item bugu yaratmıyor. SQL server da bu CGI bizi çok fazla deli edicek gibi yada DB den kaynaklı bu arada sizde fark etmişsinizdir DB eksik

11 DG itemler yok
EU daki 2-3 karekter yok
alexandre şehrindeki respawrn bugu var
kitap bugu vs vs

Önemlileri bunlar genel olarak...

Geri