• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

Olur geleyim de çakal heriflere bak sen hem yanlış readme dosyası hazırlamışlar hemde portları yanlış editlemiş server filesi dağıtan kişi insanları uğraştırıyor burda . . .

Msn adresi verebilirmisiniz banada?

Geceden beri uğraşıyorum bilgi paylaşımı yaparız.

Beyler Bunlar Paylaşıldı ama kurma videosu felan yokmu srx sse srev gibi kolay deildir herhalde... biri yardımcı olabilirmi ben daha yüklemeyi denemedim ama başka arkadaşlarada yardımcı olmak amacıyla...

Şimdi şöyle bir tez öne sürebilir miyim ben; "Db sorunsuz olduğuna göre, bunu sql'ye enjekte edip SRX Revo ile bugsuz bugsuz çalıştırsak" :D ? Yer mi :D ?

Şu forumda filesleri isteyenlerden 1 tanesi elitesro gibi bi oyun kuramıcak. Hepsi boşa kuruntu yapıyordu bunuda buraya yazıyorum

----------

Ayrıca hiçbirinde para yok doğru dürüst hepsi öğrenci vs.. Hiçbirinin kurduğu oyunda silk'e para verilmez en fazla 1-2 aylık server olur..Şirket gibi asla olmaz

Şu forumda filesleri isteyenlerden 1 tanesi elitesro gibi bi oyun kuramıcak. Hepsi boşa kuruntu yapıyordu bunuda buraya yazıyorum

----------

Ayrıca hiçbirinde para yok doğru dürüst hepsi öğrenci vs.. Hiçbirinin kurduğu oyunda silk'e para verilmez en fazla 1-2 aylık server olur..Şirket gibi asla olmaz

kimsenim şirket kurmak için dosyaları istediğini sanmıyorum %50lik kısım hamachi ile oynayacak , %5lik kısım vps kuracak geri kalanlar asla dosyaları çalıştıramayacak

kimsenim şirket kurmak için dosyaları istediğini sanmıyorum %50lik kısım hamachi ile oynayacak , %5lik kısım vps kuracak geri kalanlar asla dosyaları çalıştıramayacak
Hamachili kurulan serverde kimse silk,vs almaz. Vsro files herkesde olsun gene esas kaliteli oyunlar para edicek. Misal elitesro gibi kimse kuramaz bence. Lagsız,dcsiz bi serveri bu forumdan kurabilen belki 2 grup çıkar. Herkesin aklında parayı kırmak var ama kimse yapamıcak.

Geri