• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

1. olarak adam gibi konuş seviyesizlere cevap bile vermiyorum ama madem çok cevap istiyorsun.

Srx videolu anlatımları felan olmasa onu bile kuramıyanlar olcakdı bunu videolu resimli anlatımı olmasa kaç kişi kurcak çok merak ediyorum srx le vsroyu kıyaslıyorsun burda buda seni saten beyin seviyeni belirtir hamachili vsro serverin oldugunu düşenemıyorum bile saten açılcak serverlerin yarısı 1-2 ayda kapancak.

buna daha çok güldüm :D

1. olarak adam gibi konuş seviyesizlere cevap bile vermiyorum ama madem çok cevap istiyorsun.

Srx videolu anlatımları felan olmasa onu bile kuramıyanlar olcakdı bunu videolu resimli anlatımı olmasa kaç kişi kurcak çok merak ediyorum srx le vsroyu kıyaslıyorsun burda buda seni saten beyin seviyeni belirtir hamachili vsro serverin oldugunu düşenemıyorum bile saten açılcak serverlerin yarısı 1-2 ayda kapancak.

sen annenin karnındamı öğrendin server kurmayı ? Bu kadar bencil olmak neyine yarıcak ? Sana giren çıkanmı var dediğim joymax şirketinin bi çalışanı değilsin veya ordan maaş almıyorsun olan joymaxa olucak. Vede artık zamanı gelmişti böyle birşeyin emulatör buglar falan nereye kadar ?

Yarısından fazlası boş konuşan insanlar oyunda kursanız bile oyundaki hataları nasıl düzeltceksiniz acaba çok merak ediyorum daha oyunu kuramıyor gelmiş burda ahkam kesiyor.

----------

sen annenin karnındamı öğrendin server kurmayı ? Bu kadar bencil olmak neyine yarıcak ? Sana giren çıkanmı var dediğim joymax şirketinin bi çalışanı değilsin veya ordan maaş almıyorsun olan joymaxa olucak. Vede artık zamanı gelmişti böyle birşeyin emulatör buglar falan nereye kadar ?

ben joymaxı savundugumu hatırlamıyorum böyle bir paylaşımın çok gereksiz olduğunu düşünüyorum sürüyle serverr açılcak yarısından fazlası öğrenci saten parayı nerden bulup aççaklar hamachi aççaklar oda max 1-2 ay açık kalcak

Bu dosyalar paylaşıldıda isro bitecekmi sanıyorsunuz yada esro vs siteden bu dosyalarla server açabilecek çok az kişi tanıyorum ve isro gibi bi silkroad'ın bittigini düşünmek bile hata bknz:Legend 2 bknz:Legend 3 Plus bu olaylardan sonra gelecek updateyi herkez anlamıştır umarım.

Yarısından fazlası boş konuşan insanlar oyunda kursanız bile oyundaki hataları nasıl düzeltceksiniz acaba çok merak ediyorum daha oyunu kuramıyor gelmiş burda ahkam kesiyor.

Srx gibi emulatörler varken o srodaki buglar hiçbişey vede zamanla birileri bişeyler paylaşır veya kendimiz buluruz belli olmaz.Vede ahkam kesmiyorum senin gibi bencillere tav oluyorum. Kurarlarsa kurarlar hamachi veya localhost serverlerini adamlara karışmaya hakkın yok. Bu işi başlatan vsro files çeken adam git ona konuş ne konuşçaksan.

----------

ben joymaxı savundugumu hatırlamıyorum böyle bir paylaşımın çok gereksiz olduğunu düşünüyorum sürüyle serverr açılcak yarısından fazlası öğrenci saten parayı nerden bulup aççaklar hamachi aççaklar oda max 1-2 ay açık kalcak

bırak hamachi açalım işte istiyosa 1 hafta açık kalsın ben mesela arkadaşlarımla oynamak için istiyorum. Hamachili açmayı göster bize ^^

Srx gibi emulatörler varken o srodaki buglar hiçbişey vede zamanla birileri bişeyler paylaşır veya kendimiz buluruz belli olmaz.Vede ahkam kesmiyorum senin gibi bencillere tav oluyorum. Kurarlarsa kurarlar hamachi veya localhost serverlerini adamlara karışmaya hakkın yok. Bu işi başlatan vsro files çeken adam git ona konuş ne konuşçaksan.

Bencilmiyim ben ne bencillik yapdım çok merak ediyorum tamam vsro files paylaşıldı herkez çok istiyordu kurabilen kursunda oynuyalım :P

bırak hamachi açalım işte istiyosa 1 hafta açık kalsın ben mesela arkadaşlarımla oynamak için istiyorum. Hamachili açmayı göster bize ^^

öyle bir adamdan hayır gelceğini sanmıyorum. yakında yaparlar anlatım merak etme.

arkadaşlar yardım lütfen bilen varsa bi yorum atsın ben herşeyi açıyorum ama machinemanager açılmıyor sadece neden olabilir bu hatayı veriyo ve ip leride söyleyim server.cfg ile .ini dosyasını full 192.168.1.x yaptım hata
there is no assigned ip for certifying server[MachineManager]

bu files olayı çıktığından beri hep bu işe karşı çıktın haylada çıkıyorsun vede hakedene hayır geliyor diyorsun. Ne diyeyim artık uzatmaya gerek yok.

Beni tanımıyorsun benle ilgili konuşuyorsun sen kimsin ki komik çocuk zamanı gelince hepberaber görürüz vsro files gelişmesini.

Arkadşlar hiçbiriniz sorunsuz oyun kuramıycaksınız tartışmaya gerek yok kimseye suç atmayın.

Oyun kurulumu sitemizde yapılmayacak ve yapılması yasakdır okadar dosyaları istediniz kurun bakalım buda yeni kural...

Siz isro ya niye taktınız anlamıyom sizce şu oyunla isro kıyaslanırmı. Daha isro oynıyanların %60-70 nin bu private serverlardan haberi bile yoktur ilgilenmiyodur bi forum da konuşan 200-300 kişiye göre yorum yapıyorsunuz

Geri