• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

Oyun kurulumu sitemizde yapılmayacak ve yapılması yasakdır okadar dosyaları istediniz kurun bakalım buda yeni kural...

Yayınlanması bi hata idi evet yazdıklarında haklısın ancak site herkese açık bi site ve iyi hizmet her zaman önde olmuştur silkroadmax'da burda yayınlanmaması maxigame için - olur çünki burda olmayınca hiç bi yerdemi olmayacak? epvp'de HX sforums daha saymadıgım birçok yerde kurulumu olacak her yerde varken burda olmamasıda buranın yararına olmaz ve böyle saçma bi kural konulması bazılarına site hakkında "Kar peşindeler serverlarını düşünüyorlar" izlenimi bırakması bana kalırsa kaçınılmaz olur bu kendi düşüncem ve bu olaylar yada olay bana şunu hatırlattı;
magaranet.jpg

Birilerinin kuyruk açıcısı depreşti, bunun kurulumu öyle ya da böyle bir sitede anlatılacak. Buglar bir şekilde fixlenecek. Dosyaları paylaşmayan şahıslar şimdi de açılması muhtemel yeni sunuculardan şikayetçi çünkü kendilerine ortak çıkmış oldu. Yüzlerce sunucu olsa ne değişir, konuştuğumuz Silkroad ile ilgili bir konu bu işin altından herkes kalkamaz. Aç gözlülere, uyanık geçinenlere ve bencillere GEÇMİŞ OLSUN dosyalar paylaşıldı herkes kendi serverini açacak. :roll:

ya tabi iSRO Bitmez Privateler olsa bile. : ) şimdi bu dosyaları verdilerde Kurulumunu cogu insan yapamıcak bnde dahil Kurcalıycam brz. Kurulumu Bilen Arkadaşlar Konu Acarlarmı kı...

@Turkhan , Hakkımızı yiyorsun + Ayıp oldu bak olmadı bu :S
ben olsam bende istemezdim paylaşılmasını.. Ne anlanıldı şimdi herkez sorunsuz server açacak bir işe yaramayacak.. birsürü kirlilik çıkacak forumda şu şu sro rateler en yüksek 90 level başlangıçlıydı falandı filandı full event yapıyoz falan ne anlayacaz.. ve bu arada arkadaslar söylemis 8 GB ++ Ram istiyor oyun.. Merak etmeyin bebeler kuramayacak..
ve son olarak OsmanGazide bir suç yok adam silkroadı böyle seviyor.(tabiiki bende)

Birilerinin kuyruk açıcısı depreşti, bunun kurulumu öyle ya da böyle bir sitede anlatılacak. Buglar bir şekilde fixlenecek. Dosyaları paylaşmayan şahıslar şimdi de açılması muhtemel yeni sunuculardan şikayetçi çünkü kendilerine ortak çıkmış oldu. Yüzlerce sunucu olsa ne değişir, konuştuğumuz Silkroad ile ilgili bir konu bu işin altından herkes kalkamaz. Aç gözlülere, uyanık geçinenlere ve bencillere GEÇMİŞ OLSUN dosyalar paylaşıldı herkes kendi serverini açacak. :roll:

Herkez Sunucuyla Sw acsa nolcak Vsro Filesla açılan şuanki serverlar bnde saglıklı diil ve Sunucuları Güzel diil ii bir yatrm yapan kişinin Swsi Full olur.. 100 tane Sw açılçagna 2 3 kişi birleşerek adam gbi bir Sw açılsn Dha iyi.. Hamachiden Pwpye Dewam ^^

Yayınlanması bi hata idi evet yazdıklarında haklısın ancak site herkese açık bi site ve iyi hizmet her zaman önde olmuştur silkroadmax'da burda yayınlanmaması maxigame için - olur çünki burda olmayınca hiç bi yerdemi olmayacak? epvp'de HX sforums daha saymadıgım birçok yerde kurulumu olacak her yerde varken burda olmamasıda buranın yararına olmaz ve böyle saçma bi kural konulması bazılarına site hakkında "Kar peşindeler serverlarını düşünüyorlar" izlenimi bırakması bana kalırsa kaçınılmaz olur bu kendi düşüncem ve bu olaylar yada olay bana şunu hatırlattı;
magaranet.jpg

sonunda benım düşüncemde biri daha çıktı

siz isronun sona erdiğini sanıyorsunuz ama isro öyle bir update yapacakki kimse inanamayacak . bakın görün ...

----------

@BeBeT00 görmeyenLer için yazıyorum ...
bebetoo
Dosyalar kesinlikle win 7 ve xp de çalışmaz illaki windows server 2003 istiyor MySQL veriyonu önemli degil Kuracagınız yerin aspx ve asp destekliyor olması lazım
Bunları geçtim olly ile rateleri ve bugları fixlemeniz gameserveri açıncada kapanmaması için 8 gb ram lazım gameserver açtıgınız anda mop spawn diye diye yazılar gelicek orda en son ulaşılan mob sayısı 100k civarı olmaz ise gameserver runtime veriyor yada kendisini kapatıyor 4 gb ram ile 53 k spawn da bulunuyor.

bunları bıraktım billing de zaten açmanız bir dert tekde geçen olursa şükretsin

abartmıyorum gerçekleri söylüyorum burda bu filesler diger onlinelerin fileslerine benzemez o yüzden he ben yaparım diyen arkadaşlar uğraşmasın deneyimli arkadaşlara bırakın ortamı .

Merhaba herkeze. Ben düşüncelerimi paylaşmak için bu yazıyı yazmayı düşündüm. Silkroad'ın biteceğine inanmıyorum sebebi ise Joymax okadar dandik bir firma değil kıyaslamak gerekıyorsa; Knight onlıne mesela sürekli aynı sistem üzerine gidiyo ancak silkroad sürekli değişikliğe uğruyo yani joymax sürekli oyununu geliştirmeye çalışıyor. Diğer firmalar gibi para geliyo diyip işi bırakmıyorlar. :)

iSro ya sonu yakın diyenlere sölüyorum iSro su andan itibaren daha çok kazanıcak Sebebimi Herkez privatede açıçak ama herkez bıkıcak Orj sro ya döncek herkez sora demedi demeyin.

benım kasa sağlam :D

8 GM DDR3 ram

2 GB Ekran Kartı

Amd X4 3.0 İşlemci

500 GB Hard disk

8 MB Birinet

arkadaşlar herşeyi açtım sorunsuz ama sadece SR_ShardManager bi süre bekledikten sonra kapanıyor neden olabilir

aynı kaderi paylaşıyoruz kardeşim :D biz bari 10 kişi girecek şekilde acamaz mıyız :D

erayla biz ortak devam edıcez benım kasa sağlam buna kurarız sende gelırsın takılmak açısından zaten ben de yakında neti kapatıcam mağlumm okullar açılıyor üniye hazırlanacağım

Server kurmamda yardımcı olurmusnuz lutfennnnn hıç bişey bılmıorum yardım lutfennnnnnnnnn

beyler 18- olanlar para peşinde koşmasın velisiz banka hesabı açılmaz :D ananız babanız izin veriyorsa tamam buyrun açın para kazanın diyicemde oda zor onun düzenlemsi ayrı bir dert :D

Geri