• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

sadece shard manager geri kapanıyor ona uğraşıyorum birde bunlar bitince smc çok uğraştıracak eminim tabloda _SMC bile yok vsro databasede

Evet This is Silkroad Online Yok Artık . Çakma Sroya Hoşgeldiniz Devri Başladı Hadi Hayırlı Uğurlu Olsun. Hamachiye hucum :D

şu certi çalıştırmasını küçük bi anlatabilirmisiniz bilen varsa uğraşmıym çalıştırmak için

bu hatada kaldım

mwponk.png

Evet Artık maxigame server dışında bir yerde oynamam ya da isro (:

1 hafta içinde yabancılar resimli olarak aanlatır hiç bişey bilmeyen ler beklesin

erayla biz ortak devam edıcez benım kasa sağlam buna kurarız sende gelırsın takılmak açısından zaten ben de yakında neti kapatıcam mağlumm okullar açılıyor üniye hazırlanacağım
Aynen okullar açılcak malum üniversiteye hazırlancaz :) bende gelirim sizin servere 110 full nova +10 lu char verirsin takılırız :D

Geri