• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

okumuyonmu ztn o ip ler senin demiyoki yetkilendirilmis ipler diyo yani bir tek o iplerden birini kullanan makineyle calistirirsan izin vericek

Server Filesin İçinde server adlı dosya var onu not belgesiyle aç orda rateler ıpler çıkıyor kendine göre ayarlar :)

BEYLER BİRŞEY SORCAM BEN NE YAPARSAM YAPAYI 3 partiyide indirdim 1 klasörün içine part1 part2 part3 dosyları diye çıkardım fakat dosylar içinden daha farklı şekilde çıktı(bazı dosyalar aynı bazı dosyalar farklı make_clear vb.falan)acaba bu 3 partıda çıkarıp sonra hepsini aynı dosyaya mı atıcağız pek anlmadım bunların rar larında :D

BEYLER BİRŞEY SORCAM BEN NE YAPARSAM YAPAYI 3 partiyide indirdim 1 klasörün içine part1 part2 part3 dosyları diye çıkardım fakat dosylar içinden daha farklı şekilde çıktı(bazı dosyalar aynı bazı dosyalar farklı make_clear vb.falan)acaba bu 3 partıda çıkarıp sonra hepsini aynı dosyaya mı atıcağız pek anlmadım bunların rar larında :D

sadece part1 i çıkart o zaten 2ve3le birleştirir.

Geri