• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

☺MaxiGame☻;1631735' Alıntı:
Aynen okullar açılcak malum üniversiteye hazırlancaz :) bende gelirim sizin servere 110 full nova +10 lu char verirsin takılırız :D

açıcağım sw zate direk 120 lw lw başlanıcak droplar yuksek olck mıllet takılsın dıye ben sıkıldım artık ondan bırakıyorum zaten

Oyunlar açılmayı başarılsa bile kalite konuşcak kaliteli server oyuncuyu kapar hesabı..

he server will open today, we will be waiting for you

Evet Arkadaslar bu Nasıl kurluyor anlatırsanız sevinrm Hemen İndiyorum :D

arkadaşlar bişey soracam gateway düzgün çalıştıran varmı açılıyo bende ama hata veriyo globalmanagerde kapalı görünüyo çalıştıran varsa yardım edebilirmi bende elimden geldiği kadar yardımcı olurum

Arkadaşlar oyunu kurdum önceden dediğim gibi eninde sonunda filesler nete düşecek ve düştü.Fakat buglar var launcherda sorun var onu düzelttim.Teleport yaparken donuyor.Consta char açarken arada atıyor düzeltilebilecek şeyler fakat herkes yapamaz :)
Ps.Arkadaşlar bende filesler zaten vardı fakat eksik dosyalar ve exeler vardı onları bu dağıtılan fileslerle tamamladım.Yani bu fileslerin tamamen çalışıp çalışmadığını bilmiyorum:D

Son düzenleme:
Mükemmel ! Sorunsuz dimi bunlar ?

Yani Bağlanma Problemi yok ?

Bir Acıklama yapabilirmisin Fatal

ben indirdim inddiğim dosyalara pek bakmadım içinde bulunoyrmu cert dosyası yoksa ayrıca mı indreceğiz?

son 2 sorun kaldı biri bu

7486.jpg

daha o karsilascagin en basit problem

notify shard KOUGA is ready for gateway service 2011-09-12 12:26:06 822
notify article loaded : 4 2011-09-12 12:26:06 822
notify IBUV Initialization Start Now! 2011-09-12 12:26:06 853
fatal Çê! À̹ÌÁö ÀÎÁõ ÄÚµå º¯°æµÈ ³ÑÀÌ ¿öó¿Ô´Âµ¥ ¼¼ÆÃÈ®ÀÎÇغ¸»ï!!!! 2011-09-12 12:26:06 853

gateway hata bu hatayı almayan varmı gatewayı düzgünce açan

içinde yok ayrı indireceksin ama verdikleri linkteki cert kapanıyo diyorlardı bilmiyorum
tmm deniyecem bu arada beyler 1. rar ı part1 adlı bir dosyaya attım ve içindeki dosyaların benziri biraz isimleri farklı olarka clear falan cıktı nedenini merak ediyorum neden böyle olugunu

Geri