• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

Hamachili kurulan serverde kimse silk,vs almaz. Vsro files herkesde olsun gene esas kaliteli oyunlar para edicek. Misal elitesro gibi kimse kuramaz bence. Lagsız,dcsiz bi serveri bu forumdan kurabilen belki 2 grup çıkar. Herkesin aklında parayı kırmak var ama kimse yapamıcak.

bu saatten sonra vsro dosyalarıyla açılan herhangi bir servera silk alacak varsa onun aklında şüphe ederim ben açıkçası , esro gibi kimse kuramaz zaten joymax 1 esro 2 zszc 3 her türlü en iyi bunlar server konusunda

Hamachili kurulan serverde kimse silk,vs almaz. Vsro files herkesde olsun gene esas kaliteli oyunlar para edicek. Misal elitesro gibi kimse kuramaz bence. Lagsız,dcsiz bi serveri bu forumdan kurabilen belki 2 grup çıkar. Herkesin aklında parayı kırmak var ama kimse yapamıcak.

valla silk milk para kırıcam gibi düşünmedim ben hiç :D bana hamachili kurulumu biri göstersin yeter 5-10 kişi arkadaşlarla takılsam bana çok bile.

Gene Esro nun değeri düşmücek cünkü çıkan sw lerin hepsi çürük olucak:) Dediğiniz gibi açarlar 200 x 1 saatte herkes 110 olur pvp yaparlar keyif için oda sıkacağı için bu heyecan en fazla 1 ay:)

arkadaşlar ben herşeyi açıyorum ama machinemanager açılmıyor sadece neden olabilir bu hatayı veriyo ve ip leride söyleyim server.cfg ile .ini dosyasını full 192.168.1.x yaptım hata
there is no assigned ip for certifying server[MachineManager]

Gerçekten yazık oldu artık pvp server larında tadı kaçtı geçmiş olsun :(

Sanki kurulan tüm private serverler elitesilkroad yana ne bileyim diamondsro gibi olcak sanıyorsunuz saglam server 2 3 gruptan cıkıcak bundan eminim.

----------

Silkroad the Game Over....

Silkroad bitmedi merak etmeyin Silkroad'ı bırakmak cok zor kendimden bilirim.Kimsede private server yüzünden bırakmaz ortamını terk etmez.

----------

Arkadaslar private serverler acılması silkroad için bi yandanda iyi cocuklar oyunu bırakıp private serverlere koşucak. 100 k please 10 k please 'den kurtulacaksınız ^^:drunks

arkadaşlar ben herşeyi açıyorum ama machinemanager açılmıyor sadece neden olabilir bu hatayı veriyo ve ip leride söyleyim server.cfg ile .ini dosyasını full 192.168.1.x yaptım hata
there is no assigned ip for certifying server[MachineManager]

Telport lar çalışmıyor diye duymuştum ondan dedin galiba ? ama reverse diye bişey var :D zaten 4-5 Arkadaşla takılcağımız için oyun başlangıcınde 100-150 tane rev. veririm tamamdır :D dc yemesin yeter :pro
teleportlar - moblar - npcler hiçbişey çalışmıyo erm dedi

beyler oyunun kaletise düşücek bence herkes hamachi ile oynamaya çalışıcak hamachisiz oynayamaya çalışlarda serverleri 500 kişiye vardı mı aralarında bir hacker çıkar ms-dos komutunu gömer gider diye düşünüyorum kimse jOymax gibi esro gibi shield yapamaz kimse :D

Son düzenleme:
neden hata ? sana giren çıkan mı var adamlar srx yerine onu aççak işte.

1. olarak adam gibi konuş seviyesizlere cevap bile vermiyorum ama madem çok cevap istiyorsun.

Srx videolu anlatımları felan olmasa onu bile kuramıyanlar olcakdı bunu videolu resimli anlatımı olmasa kaç kişi kurcak çok merak ediyorum srx le vsroyu kıyaslıyorsun burda buda seni saten beyin seviyeni belirtir hamachili vsro serverin oldugunu düşenemıyorum bile saten açılcak serverlerin yarısı 1-2 ayda kapancak.

Son olarak fazla konuşma.

1. olarak adam gibi konuş seviyesizlere cevap bile vermiyorum ama madem çok cevap istiyorsun.

Srx videolu anlatımları felan olmasa onu bile kuramıyanlar olcakdı bunu videolu resimli anlatımı olmasa kaç kişi kurcak çok merak ediyorum srx le vsroyu kıyaslıyorsun burda buda seni saten beyin seviyeni belirtir hamachili vsro serverin oldugunu düşenemıyorum bile saten açılcak serverlerin yarısı 1-2 ayda kapancak.

buglu o dosyalar buglu kuranlar sadece dc yememek için kurar sanmayın öyle kurduğunuz gibi fıstık gibi oyun çkck diye.

Geri