• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

Biri yardım Etsin Server Rateleri Nasıl Düzenlicem Ve Charların Levelini SMC denmi yükseltiyoruz ayarladıgım zaman SMC Kapanıyor :S

vsro paylaşan adama sorduk
gruba davet edip
gameserver sorun yokmuş izinleri onaylamamız lazımmış bizde hepsini onayladık video çekip yollanmı dedik bekliyok :D

item bugunu fixleyen yokmu teşekkür yağmuruna tutcam :D bide oyunda bitek gm accountuna kendi pc den girebiliyom çözümü varmı ?

birisi su abdalfattahin klavuzunu turkceye cevirebilirmi adam habire klavuzu ii oku dyo :D okusamda tam bisi anlamiyormki bu 2. gateway acilmiyorki :S

----------

machine manager will not work on the main machine
wink.gif
bu adam ne anlatmak istiyo hic bir sey anlmadim ya :S

birisi su abdalfattahin klavuzunu turkceye cevirebilirmi adam habire klavuzu ii oku dyo :D okusamda tam bisi anlamiyormki bu 2. gateway acilmiyorki :S

----------

wink.gif
Machine manager ana makinede çalışmaz diyor

----------

wink.gif
Peki Bu Gameserverın yada dıer ayarların filan farklı bişi yi warmı ek ayar filan? ya ek tabla ben sadıce foruma eklenen 3 tablo ekledm baska bişi yapmadım ya da ııs den kaynaklanabilecek bişi falan? yada portlar confing ayarları da olabilir?

Arkadaslar yeni hesap nasıl olusturucaz varolan hesaplar Request User Confirmation seklinde kalıyor ..

----------

Su Privilegend_IP kısmını duzenlemek icin bi kod vardı arkadaslar onuda alabilirmiyim bi zahmet server C10 veriyor Privlegend ıp duzenliyemiyorum

Arkadaşlar benım smc acılmıyor smc calısmayı durdurdu diyor

4gb ram 1gb ekran kart paylaşmlı

Ya allah askına beyler 2 gundur bi kod istiyorum kimsenin elinde yokmu su lanet kod :saw:

Ya allah askına beyler 2 gundur bi kod istiyorum kimsenin elinde yokmu su lanet kod :saw:

USE [SRO_VT_SHARD]
GO
/****** Object: StoredProcedure [dbo].[_ExistsServiceOffRentItem] Script Date: 09/13/2011 12:03:44 ******/
SET ANSI_NULLS ON
GO
SET QUOTED_IDENTIFIER ON
GO
CREATE procedure [dbo].[_ExistsServiceOffRentItem]
as

if( exists (select * from _Items with (nolock) where RefItemID in (select RefItemID from _RefRentItem where Service = 0 ) ) )
begin
return -1
end
GO

USE [SRO_VT_ACCOUNT]
GO
/****** Object: Table [dbo].[SK_gamebang_ip] Script Date: 09/13/2011 12:05:29 ******/
SET ANSI_NULLS ON
GO
SET QUOTED_IDENTIFIER ON
GO
CREATE TABLE [dbo].[SK_gamebang_ip](
[ip] [int] NULL,
[capacity] [int] NULL
) ON [PRIMARY]
GO

USE [SRO_VT_ACCOUNT
]GO
/****** Object: Table [dbo].[_PrivilegedIP] Script Date: 09/13/2011 08:35:06 ******/
SET ANSI_NULLS ON
GO
SET QUOTED_IDENTIFIER ON
GO
drop table _PrivilegedIP
GO
CREATE TABLE [dbo].[_PrivilegedIP](
[IP1] [tinyint] NOT NULL,
[IP2] [tinyint] NOT NULL,
[IP3] [tinyint] NOT NULL,
[IP4] [tinyint] NOT NULL,
[IP5] [tinyint] NOT NULL,
[IP6] [tinyint] NOT NULL,
[IP7] [tinyint] NOT NULL,
[IP8] [tinyint] NOT NULL
) ON [PRIMARY]
GO

SET ANSI_NULLS ONGO

SET QUOTED_IDENTIFIER ON
GO

CREATE TABLE [dbo].[SK_gamebang_ip](
[nID] [smallint] NOT NULL,
[ip] [int] NOT NULL,
[capacity] [smallint] NOT NULL
) ON [PRIMARY]

GO

/****** Object: StoredProcedure [dbo].[_ExistsServiceOffRentItem] Script Date: 09/13/2011 12:03:44 ******/
SET ANSI_NULLS ON
GO

SET QUOTED_IDENTIFIER ON
GO

CREATE procedure [dbo].[_ExistsServiceOffRentItem]
as

if( exists (select * from _Items with (nolock) where RefItemID in (select RefItemID from _RefRentItem where Service = 0 ) ) )
begin
return -1
end

GO

seç beğen al :D

Beyler sql management studıoda baglanırken hata alıyorum connecte bastıgımda.. ( Guncellestırme yukledım otomatık restart attıktan sonra sorun ortaya cıktı )

21570.bmp

[sıze=3][sıze=3]beyler sql management studıoda baglanırken hata alıyorum connecte bastıgımda.. ( guncellestırme yukledım otomatık restart attıktan sonra sorun ortaya cıktı )

farklı calıstrmayı dene sqla sag tıkla yonetıcı olarak calstr

[ımg]http://a1109.hizliresim.com/11/9/18/21570.bmp[/ımg]
[/sıze]
[/sıze]

yönetici olarak calstrmay dene

Geri