• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

GlobalManager Bu Hatayı Veriyo DownloadManagerde Certification Hatası Veriyo:jil:

N70O2.jpg

adam yazmıs oraya;

if u have strong PC 8gb ram + , prossecor i5 or i7
u can setup vps on ur PC and so u can setup serverfiles on 1 PC ^^

----------

sennkinden zate

Benımkınden de ben sizden farklı bişe yapmadım kı neden oLmuyor sence neresınde hata etmıs olabilir söyle bi düşünürsen?

gameserver olmadan giremen ?
Peki Bu Gameserverın yada dıer ayarların filan farklı bişi yi warmı ek ayar filan? ya ek tabla ben sadıce foruma eklenen 3 tablo ekledm baska bişi yapmadım ya da ııs den kaynaklanabilecek bişi falan? yada portlar confing ayarları da olabilir?

ulan iyice b*ku cikti bu isin ha :D bu patchleri yapamadim :S birsuru machine name machina ip si var ne olcak bunlar :S

[sıze=4]

sorun oyunu kaldıramıor pc o ndnle yukleyemiyor bunu dene
sql sevrer > shard > _refregionbindassocserver aç chına harıc hepsini 0 yap
[/sıze]
[sıze=3]
malesef kardeşm yine aynı teamla bi bakman lazım ama müsait olunduğun zaman bulmam lazım seni :))
[/sıze]

Peki Bu Gameserverın yada dıer ayarların filan farklı bişi yi warmı ek ayar filan? ya ek tabla ben sadıce foruma eklenen 3 tablo ekledm baska bişi yapmadım ya da ııs den kaynaklanabilecek bişi falan? yada portlar confing ayarları da olabilir?

Geri