• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

Item bugunu çözdüm gm lık yapmayı soleyene item bugunn çözümünü sölücem
Söyleyim :D
sql server management studioyu aç>>databeses'a geç ardından>>SRO_VT_ACCOUNT'a sağ tıkla>> new query'yi seç>> açılan ekrana

SET ANSI_NULLS ON

GO

SET QUOTED_IDENTIFIER ON

GO

CREATE TABLE [dbo].[SK_gamebang_ip](

[nID] [smallint] NOT NULL,

[ip] [int] NOT NULL,

[capacity] [smallint] NOT NULL

) ON [PRIMARY]

GO

bunu yapıştır ve ardından execute de>>sonrasında executenin yanındaki ticke tıkla
ardından oluşturduğun tabloya gir ve ip adressini iki kere yaz
örn:IP1:123 IP2:253 IP3:70 IP4:212 >>Burdan sonrası tekrar aynı IP5:123 IP6:253 IP7:70 IP8:212

Son düzenleme:
netsea12 nasıl kardeşim item bugunu çözdün söle bakayım

Söyleyim :D
sql server management studioyu aç>>databeses'a geç ardından>>SRO_VT_ACCOUNT'a sağ tıkla>> new query'yi seç>> açılan ekrana

bunu yapıştır ve ardından execute de>>sonrasında executenin yanındaki ticke tıkla
ardından oluşturduğun tabloya gir ve ip adressini iki kere yaz
örn:IP1:123 IP2:253 IP3:70 IP4:212 >>Burdan sonrası tekrar aynı IP5:123 IP6:253 IP7:70 IP8:212

bana yaparmısın peki ?

----------

luşturduğun tabloya gir ve ip adressini iki kere yaz
örn:IP1:123 IP2:253 IP3:70 IP4:212 >>Burdan sonrası tekrar aynı IP5:123 IP6:253 IP7:70 IP8:212;
olurduhun tablo ?

----------

item bugunu çözdüm gm yapmayı öretene verıcem https://www.facebook.com/profile.php?id=100000283830240

bütün dosyalırın hazır db sı ayarlanmıs inlerinden tut en ince ayrıntısına kadar kurulum videosu var 1saat 15 dk lık o video olmadan hayatta kuramassınız!

bu virtual pc deki gameserver dbye bağlanamıyor.lanet gelsin yapamadım!

item bug olayını gerçekten çözen varsa yardımcı olsun lütfen

.

İşte Bakın 204 Sayfa Olmuş Yazılar Yorumlar... Nerde Beleş Oraya Yerleş Bu Konu Güncellikten Düşmüyo Omg Türkler Zaten Bi Uçkurunu Bide Beleşciligi Düşünür.:'(:ent:rbk::wwe:

Geri