• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

ARTK BENDE KURDM YUPPİ OYUNDAYIM XD ARKADASLAR HER SORUNUNUZ ICINYARDIMA HAZIRIM EMİN OLUN ELİMDEN GELENİN EN İYİSİNİ YAPMAYA ÇALSACAGM AMA ŞUAN KLAVYEM BOZUK ÜZERİNE AYPTR SOYLEMESİ KOLA DÖKÜLDÜ x D SUAN EKRAN KLAVYESIYLE YAZIYORM BUNLARI AMA BANA BİRAZ ZAMAN TANYN SWNİN TADN CKARYM xD
43175927.png

HAYIRLI OLSUN ÖNCELİKLE BANADA Bİ YARDIM EDERSEN SEVİNİRİM :) SADECE SMC SORUNUM VAR GERİSİ TAMAM MSN ADRESİM daradevil_xx61@hotmail.com

Bütün filesde 'IP Tracer' var ama Anti Dedectör ile taratın. Joymax bizi nasıl bulucak demeyin...

quard sen bana yardım edebilirmisin kardes benım pc ram 8 gb felan islemci felan iyi vps felanda biliyorsan beraber kurarız ?

Merhaba ben oyunu sorunsuz bir şekilde kurdum ama arkadaşım hamachiden girmeye çalışınca server offline diyor yani j45h4356(9) hatası verıyo (9 un solundakileri salladım anlamışsınızdır:)) ne yapmam lazım?

Server kurmayı bılen eklesin acil pc saglam beraber gm oluruz

FACE:ugurcan-95@hotmail.com

MSN:ayhanugursoy@hotmail.com

--İTEM BUG ÇÖZÜMÜ--
İLK OLARAK BUNU İNDİRİYORUZ = http://www.gezginler.net/modules/mydownloads/visit.php?lid=4080
SONRADA İŞLETİM İSTEDİĞİNİZ İŞLETİM SİSTEMİNİN .iso kalıblı halini örneğin XP.iso yada WİN7.iso siz biliyosunuzdur zaten.

Sizin internet ıpniz örneğin 85.85.85.85 sanal pcniniz ıpside 85.85.85.85 olur yapmanız gereken.
Yane demek istediğim şu siz vpsnize sw kurdugunuzu düşünün loader ıpniz 85.85.85.85 sanal pcnin ıpside 85.85.85.85 sizin swnize 85.85.85.85 li ıpden girdikleri için 2 pcnin ıpsinin 85.85.85.85 oldugu için ve çift sunucu açıcaksınız ve item bugunu çözüceksiniz hem sanalda hem gercekte çözüm bu.
Ayrıntılı hali burda bulunmakta = Microsoft Virtual PC 2007 Kurulumu ve Ayarları

Bir teşekkürü haketmmişimdir.

biraz daha ayrıntılı anlatabilirmisin?

alger msn verirmisin seninle konusmam lazım

----------

Omer msn acarmısın

Geri