• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

☺MaxiGame☻;1656669' Alıntı:
Beyler global manageri açarken bu hatayı veriyo çözümü varmı ?

12053.png

config ayarlarındaki iplerini kontrol et duzelir

beyler sizlere bir sorum olacak bu server suana kadar en az kac ram pcde kuruldu bilginiz ???

yaw herkez birbirine yardım ediyor bi forumdan arkadasımız yokki bizede etsin nabalım bizde fazla anlamıyoz...Yardım etmek isteyen Ö.m atsın şimdiden teşekkür ederim... :)

beyler ramı 2 gb yada altında olanlar ugrasmasın bütün özellikleri kapatınca 3 gb ram kullanıyor dosyalar. 8GB Ram ile bütün özellikleri açarsınız event roc eu vs 8gb ramda en kötü 120 tl felan.
ben 2gb ram ile oyuna girdim cpu kullanımı %50 den yukarı çıkmıyoda ram kullanımı ise %60 70 arası oynuyordu...

----------

Bu Loading Dolduktan Sonra Atmasının Nedeni Data Mı ?
client değiştir sorun kalmaz bendede öyle oluyordu kullandığım pc ile oyuna giremiyordum başkaları gire biliyordu şimdi herkes gire biliyor.

Item bugunu çözdüm gm lık yapmayı soleyene item bugunn çözümünü sölücem

Geri