• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

--İTEM BUG ÇÖZÜMÜ--
İLK OLARAK BUNU İNDİRİYORUZ = http://www.gezginler.net/modules/mydownloads/visit.php?lid=4080
SONRADA İŞLETİM İSTEDİĞİNİZ İŞLETİM SİSTEMİNİN .iso kalıblı halini örneğin XP.iso yada WİN7.iso siz biliyosunuzdur zaten.

Sizin internet ıpniz örneğin 85.85.85.85 sanal pcniniz ıpside 85.85.85.85 olur yapmanız gereken.
Yane demek istediğim şu siz vpsnize sw kurdugunuzu düşünün loader ıpniz 85.85.85.85 sanal pcnin ıpside 85.85.85.85 sizin swnize 85.85.85.85 li ıpden girdikleri için 2 pcnin ıpsinin 85.85.85.85 oldugu için ve çift sunucu açıcaksınız ve item bugunu çözüceksiniz hem sanalda hem gercekte çözüm bu.
Ayrıntılı hali burda bulunmakta = Microsoft Virtual PC 2007 Kurulumu ve Ayarları

Bir teşekkürü haketmmişimdir.

tek sorun item bugu mu? herşey çalışıyor mu? sorunsuz..
şimdilik görülen item bugu dışında herşey çalışıyor... item bugu konusunda hiçkimse yardımcı olmuyor :(

----------

kardeşim teşekürler çözüm için, bu yöntemi denedin ve çalışıyormu?
birde nede denedin vps mi localdemi?

--İTEM BUG ÇÖZÜMÜ--
İLK OLARAK BUNU İNDİRİYORUZ = http://www.gezginler.net/modules/mydownloads/visit.php?lid=4080
SONRADA İŞLETİM İSTEDİĞİNİZ İŞLETİM SİSTEMİNİN .iso kalıblı halini örneğin XP.iso yada WİN7.iso siz biliyosunuzdur zaten.

Sizin internet ıpniz örneğin 85.85.85.85 sanal pcniniz ıpside 85.85.85.85 olur yapmanız gereken.
Yane demek istediğim şu siz vpsnize sw kurdugunuzu düşünün loader ıpniz 85.85.85.85 sanal pcnin ıpside 85.85.85.85 sizin swnize 85.85.85.85 li ıpden girdikleri için 2 pcnin ıpsinin 85.85.85.85 oldugu için ve çift sunucu açıcaksınız ve item bugunu çözüceksiniz hem sanalda hem gercekte çözüm bu.
Ayrıntılı hali burda bulunmakta = Microsoft Virtual PC 2007 Kurulumu ve Ayarları

bir yerde görmüştüm buna benzer bişey dosyaları indirip kurdum işletim sistemini felan sqlde kurdum gerisini yapamadım ama o gördügüm yerdede herkez adama teşekkür ediyodu doğrudur belki team versem özelden yardım edermisn ?

MachineManager.exe açıldığı gibi kapanıyor ne yapmam lazım yardımedin lütfen

--İTEM BUG ÇÖZÜMÜ--

e
ilginç bi çözüm bu bug knight onlinedaki update user data olmaması buguna benziyo prosedürle hallolabilir

Arkadaşlar bu sorun nedir çözemedim bilen varmı?

2eckgb4.jpg

--İTEM BUG ÇÖZÜMÜ--

1-2 saat once bu konuya deginmistim. Tabi Anlayana :D

beyler tam olarak nasıl yapıyoruz bu virtual pcden söylermsiiniz.Birde 2.gameserver için link verebilirmisiniz

Team ile bana yardım edebilecek varmı acaba?

Sürekli bu geliyor.
2011-09-21 15:46:13 [FarmManager] cannot establish keep alive session : 5.56.211.37 15880 (bind 0.0.0.0)

peki beyler virtual pc ye de esas pc de olduğu gibi mysql mu kuruyoruz? yoksa virtual pc ye sadece ip yazıp bırakmak yeterlimi?

Arkadaşlar Deneme Olorak Hmn Serverime gelebilirmisiniz

Hamachi=Vsro-TesT

PW=123

Jangan kapısının önündeyim

quard be tutsaq bi açıklayın bro ya virtual pcye xp kurdum.ip nasıl aynı yapıyorm.tcp denmi.sql gereklimi sanal pc ile esas pcyi birbirine nasıl bağlıyorum menagerleri nasıl bağlıyorm bi açıklayn bro ya.

Geri