• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

yanlıs bişi yaptım sqlyi bastan restore edicem dataları bakarm şimdi ..

ya smc yi açıyorum

notify successfully connected to division manager 2011/09/22 - 05:06:35 968
notify successfully retrieve server architecture information 2011/09/22 - 05:06:41 562
notify server manager login completed 2011/09/22 - 05:06:41 562

bunlar yazıyor ve kalıyor öylece :)

bi teamweaver ile bağlansan da check etsek ? sorunu :)

----------

bu arada senin sorunun içinde önce metin ve giriş dilleri seçeneğinden İngilizce(A.B.D) yi seç oyuna girince önce ALT+SHIFT daha sonra da SHIFT + é tuşuna bas :) sanırım böyle idi

Son düzenleme:
tamam :) sanırım gateway server ayarlarında bir sorun var ama çözemedim lanet sorunu.

5709
kusura bakma daldırmışım hataya :)

----------

noldu ? sorun mu oluştu ?

Son düzenleme:
bana bi yardım çekin ya :) smc de sro_gm1 hn2006 login olduktan sonra loadpluguins yapınca smc kapanıyor

10 DK bir dc sorununa çözüm clientin linkini verirmisiniz..................... :S

acaba benim pcde kurabilirmisin herşey hazır tek sorun smc bi bak istersen 8gb ram var

Giriş ekranında yanlış ıd pw bile denesen öyle bekliyor bu sorunu bilen varmı. By_Tutsaq'ın anlatımıyla yaptım.

bütün dosyları açıyorum en son smcden login olurken SR_ShardManager ve SR_GameServer kapanıyor yada bunlar kapanmıyor smcden login olduktan sonra LoadPluguins e tıklayınca haya geliyor smc kapanıyor
Vallahi öyle bir sorunla hiç karşılaşmadı bilmiyorum.Senin yüzündem bnim sorunumu göremicekler :) Giriş ekranında yanlış ıd pw bile denesen öyle bekliyor bu sorunu bilen varmı. By_Tutsaq'ın anlatımıyla yaptım.bilen yardım etsin lütfen

smc ye tıklıyorum ıd sro_gm1 pw hn2006 yapıyorum fatal error diyor yaw sebebi nedir onun ??

----------

smc ıd pw sini dogru yazdıgımd halde yanlıs ıd pw diyor yardım plz xd

Geri