• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

Banada su sr_shardmanager in cökme sorununa kim yardım edicek dünde yazdım ama kimse yardım etmediye. ISS sorunu nasıl cözdüm bende bilmiyorum ıss oldu bende sorunyok

Arkadaşlar biri şuna baksın lütfen SR_ShardManager kapanıyor win7 ISS ayarı bilen baksın

TeamViewer

931 761 855
7113

----------

yokmu yardım edecek biri kaç saatir uğraşıyorumm

Arkadaşlar game serveri virtual pc kullanmadan 2 tane game server açmayı başardım :D
gameserver.png

Peki 2. game serverin ayarları nasıl olacak ?hmmm
Denemek isteyenler için : http://hotfile.com/dl/130420080/4d0a547/SR_GameServer_Prospectus.rar.html
rar pass :
Prospectus
teşekkür butonu altta :D

Son düzenleme:
Silk Data Loading Failed [JID: 9]
AQ Failed! Log out!! [AQType: 9]
Failed to getting silk data: unknown success code (An error occurred on the server when processing the URL. Please contact the system administrator. <p/> If you are the system administrator please click <a href="http)

oyuna girince 1 sn sonra dc veriyor gamer serverda bu yazılar yazıyor

5972.bmp

arkadaşlar smc bağlanmama sorunu burdan kaynaklanıyormuş acaba ne olabilir sorun sizce ? :) yardım lütfen

hersey tamam su item bugu çözülsede sunucu kiralasam artık :P

ID LastSro1 Pw 123 Hamachi sifresi vsro files yapanlar yapamayanlar gelsinler tartısalım topluca 3 kişiyiz suan :D

guard oyunagiriyorum 1 sn sonra dc veriyor gameserverda su yazıyor Silk Data Loading Failed [JID: 9]

Geri