• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

6569.png

bu ram e rağman SR_Shard ve Game server çöküyor neden ?

kardeşim 8gb ramin varsa 64bit işletim sistemi kur. ozaman ramlarinin 6.99 unu kullanırsın en köü ihtimal :)))

----------

Beyler birazda bizim sorunlarımızla mgilgilenseniz........ :s

----------

Son olorak Windows 7 ISS Kuramayan
Hamachi=Win7IssDestek
Pass=123
Yardımcı olabilirim..'

allah kolaylık versin zor iş w7ye ISS

AÇIL YARDIM Oyuna başka bilgisayardan girmeyi denediğimizde image kodu gelmiyor neden dir?????

----------

gelişme yok oyuna farklı bilgisayardan girmeyi denediğimizde IMAGE KODU gelmiyor sebebi ne olabilir? server kurulu bilgisayardan oyuna girebiliyorum..

gm olarak giriyorsan oyuna privelegen ip ni oraya girmen lzm

gm olarak giriyorsan oyuna privelegen ip ni oraya girmen lzm

cvb işin tşkler şimdi privelegen ipsi nedir ve tam olarak nereye girmemiz lazım.
2 normal kullanıcı idsi açarken ne yapmamız lazım..

----------

☺MaxiGame☻;1657719' Alıntı:
win 7' ne kadar ram eklersen ekle en fazla 3gb görür. 8gb lık performans bekleme.

tam olarak söyle x86 diğer tabirle 32bit işletim sistemleri anakartın desteklemesi şartı ile 3GB ram destekler..
64bit işletim sistemlende ise bu oran daha fazladır.

shard manager billing server is dead hatasi aliyorum iis ayarlarim hatali galiba yardim edecek yok mu :S

cvb işin tşkler şimdi privelegen ipsi nedir ve tam olarak nereye girmemiz lazım.
2 normal kullanıcı idsi açarken ne yapmamız lazım..

----------

tam olarak söyle x86 diğer tabirle 32bit işletim sistemleri anakartın desteklemesi şartı ile 3GB ram destekler..
64bit işletim sistemlende ise bu oran daha fazladır.

account dbde var onun tablosu girip ipni ekleyeceksin

vin7 64 bit de sr_shard billing dead hatası hicbir arkadas yardım etmıyor halbuki yapanlar.Ama burada tam olarak bilmeyen arkadaslar bile bildigi kadarıyla yardım ederken bu bilen arkadaasların bize yardım etmemesi garibime gidiyor.Birisi cıkıpda yardım etse sanki birsey kaybedecek ama kimse yardım etmiyor. :/

vin7 64 bit de sr_shard billing dead hatası hicbir arkadas yardım etmıyor halbuki yapanlar.Ama burada tam olarak bilmeyen arkadaslar bile bildigi kadarıyla yardım ederken bu bilen arkadaasların bize yardım etmemesi garibime gidiyor.Birisi cıkıpda yardım etse sanki birsey kaybedecek ama kimse yardım etmiyor. :/

birazdan bana alpemix ver 15 dk sonra

aynen ayni hatayi aliyorum ... .

darkanqel banada yardim eder misin shard manager de hata aliyorum billing server is dead ltfen yardm et...

Geri