• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

Arkadaşlar biri şuna baksın lütfen SR_ShardManager kapanıyor win7 ISS ayarı bilen baksın

TeamViewer

931 761 855
7113

----------

yokmu yardım edecek biri kaç saatir uğraşıyorumm

Yeni şifreni hmn ver bir bakıyım..'

----------

6569.png

bu ram e rağman SR_Shard ve Game server çöküyor neden ?

Kardeş o ram e bağlı deil bence çünkü ben Core i3 2.40 GHZ 3 GB Ramle bazıları özellikleri açabiliyorum...'
Bhence kurarken yanlıslık yaptın..

----------

İnanmassan video çekebilir veya teamla gösterebilirim..'

Son düzenleme:
Yeni şifreni hmn ver bir bakıyım..'

----------

Kardeş o ram e bağlı deil bence çünkü ben Core i3 2.40 GHZ 3 GB Ramle tüm özellikleri açabiliyorum...'
Bhence kurarken yanlıslık yaptın..

----------

İnanmassan video çekebilir veya teamla gösterebilirim..'

team uygundur

----------

Son olorak Windows 7 ISS Kuramayan
Hamachi=Win7IssDestek
Pass=123
Yardımcı olabilirim..'

hamchiye bakarmısın :) yada skype adresin varmı?

arkadaşlar serveri kurduk ama uzaktaki bilgisayardan giremiyoruz herşey tmm sorun yok ama başka bilgisayardan girince image kodu gelmiyor

Son düzenleme:
Birisi bana SR_Shardmanager in cökme sorunu ile ilgili yardım edebilirmi ne yaptıysam bir türlü cözülmedi. Baska arkadasa team ile ISS yaptım sonra serveri actım acıldı ama bende sr_shardmanager de cöküyor ayarları aynı yaptık nerdeyse neyini hatalı yaptım hala anlamıs degilim birisi kontrol edebilirmi acaba*??*

beyler team viewer ile bağlanp baştan sona kurabilcek bi yardım sever varmı acaba ? win 7 yukledkden sonra gateway serverde DB ye bağlanılamıyor gibi hatalar almaya basladm.

AÇIL YARDIM Oyuna başka bilgisayardan girmeyi denediğimizde image kodu gelmiyor neden dir?????

----------

İtem bugu hakkında gelişme varmı ?
gelişme yok oyuna farklı bilgisayardan girmeyi denediğimizde IMAGE KODU gelmiyor sebebi ne olabilir? server kurulu bilgisayardan oyuna girebiliyorum..

Geri