• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

oyuna giriyorum girdigim gibi dc :D

----------

game server da silk data failed yaazıyor onedir ??

----------

Silk Data Loading Failed [JID: 9]
Failed to getting silk data: unknown success code (An error occurred on the server when processing the URL. Please contact the system administrator. <p/> If you are the system administrator please click <a href="http)

sro_gm1 id sinin içinde 4 tane çar oldu birini silmek istiyorum nasıl yapıcam sql sen ?

enis Silk Data Loading Failed [JID: 9] AQ Failed! Log out!! [AQType: 9] su hataların cözümünü biliormusun

9 numaralı kullanıcıda silk verileri yüklenemedi diyor. sql den accounta oradanda dbo.silk e bak bakalım kaç silk vermişsin 9 a.yani sro_gm1 e

dolandırıcıdır inanmayın
oyunu kurdum çaldı

kurulum karşısında ortak olcaktık

----------

çaldı oyunu

merhaba kurulumda bana yardım edermisin gmlik vericem eğer olursa ben
m pc 8 gb ramli serverda sorun yaşamayız ben herşeyi kurdum fakat smcde hata var yardım edersen sevinirim

bu kadar kişi şahit + extra forumdan banlat beni eğer öyle bişey yaparsam

By Master istersen sende katıl bize alone ile bişiler yapmaya çalışacağız skype varsa ordan görüşelim

quote_icon.png
netsea12 Nickli Üyeden Alıntı
Item bugunu çözdüm gm lık yapmayı soleyene item bugunn çözümünü sölücem

dolandırıcıdır inanmayın
oyunu kurdum çaldı

kurulum karşısında ortak olcaktık

----------

çaldı oyunu

Ya arkadaşalar geberiyorummmmmmmmm SR_ShardManager kapanıyor w7 için ISS nasıl yapcaz kafyı yiyorum lütfen help mee

Geri