• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

Chernobyl:Updated 1st post, added one of the latest SMC builds, with removed updater requirement.

böyle bir hata ile karşılaşan?
di-FV7W.png
Dostum Onlarla İşin Yok Onlar Update ^^ Açamazsın

Global manageri açınca Cant connect to accountDB yazıyo db ler tamam odbc tamam sorun ne anlamadım.Tutoriali beklicez mecbur :D

kurmayı bilen birisi bi yardım etsin smc yi nasıl yapıcaz kısaca herşeyi :D

beyler biri silkroad cent. in download linkini verbilir mi bu filesler için uygun olanını? Kurluma başlıyorum inşallah :=)

VSRO Fileslerle Nasıl Server Açılacagını Hamachi Srxciler De Yapmaya Çalışır VSRO İçin Anlatım Yapanı Boğazlıcam Kıskanıyom Yaww.

Anlatım olmasın sadece gerekli dosyalar paylaşılsın ki gereksiz servere gerek yok :D

Bi Önerim Var Eger Bu Oyunu Kurucaksanız SQL 2005 ile Ugraşmayın Boşuna Adamlar Bi KAç Gün Önce Db leri Paylşatı Ve Bu Oyunun PostgreSQL 9.0 İle Olucagını Belirttiler

SQL 2005 İle Ugraşmayın O program İle Kendine Ftb Açıyosun Dosyaları Oraya Yükeldikten Sonra Oyunu Oraya Yönlendireceksin SQL 2005 Boşuna Ugraşmayın Derim İsteyen Dİnler Yada Dİnlemez

dalgami geciyorsun bilmedigin haltlara karisipta milletinde aklini karistirma

tamam da hiç kimse bilmiyomu smc ıd pass ssnumber2 yi nasıl kuruyolar o zaman

Geri