• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

ohoooo hersey yasak o asak bu yasak millet hep kendinimi düşünüyorr

----------

bakın burda yasak ama baska sitelerde 2 günel onuada yayınlardan biz bu forumun üyesiyiz baska forumun değil o yuzden sizden yardım istiyoruz

Beyler bunu ındırsek herhangı bır sorun olurmu mahkeme vs gibi? acil cevap beklıyorum

He babamda benı kessın ben bunu nette ındırem usb ye atam gitsin :pispis

yaw arkadasım bız adam akıllı soru soruyoruz verdıgın cevaba bak varmı cezası dıyoruz

Joymax Dava Açarsa Yersin 2 yıl belki tazminat davasıyla yersin bi miktar para cezası ama 6000 kişinin indirdiğini düşünürsek sana gelene kadar tahtalı köye muhtar olursun :)

yaw arkadasım bız adam akıllı soru soruyoruz verdıgın cevaba bak varmı cezası dıyoruz
kardeşim verilen cevaplardanda anlamış olman gerekti ama ben sana yinede söyliyeyim :) eğer çalmış olsaydık evet belki suçlu olurduk fakat vsro kendi kazdığı kuyuya düştü ftp leri açık bıraktırlar anladın mı yani biz zorlamadık hacklemedik çalmadık indrenler bizimle paylaştı :)

Bu tür konularda niye gelip birileri artislik taslıyor ve tartışma çıkıyor ?

Bak mesela malik su gulme ne şimdi adamın içine kurt dusunuyorsun adam akıllı cevap verenler tesekkurler.Duzgunce soylesen olmuyormu malık

arkadaslar server içiçn hangi sql yi yuklücez link veririmisiniz

Geri