• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

arkadaşlar bi yardım edin fotolu videolu kurulum yazılı kurulum olsada yeter yardım edin ya

ƒαтαℓ_єяяσя;1630840' Alıntı:
Chernobyl Baskılara dayanamadı.Ve sonuç ortada :D

Chernobyl sonunda hepsini paylaştı ;

Part 1 : Multiupload.com - upload your files to multiple file hosting sites!
Part 2 : Multiupload.com - upload your files to multiple file hosting sites!
Part 3 : Multiupload.com - upload your files to multiple file hosting sites!

Fix Paketi ;

Changeset_OBT_247_249.rar : Multiupload.com - upload your files to multiple file hosting sites!

Xtrapp Update Dosyaları ;

Multiupload : Multiupload.com - upload your files to multiple file hosting sites!

Billing asp scripts ;

Multiupload : Multiupload.com - upload your files to multiple file hosting sites!

vSro Full Database ;

MediaFire Direct Link : Blitzkrieq_Package_11.09.2011_1.rar

Rar Pw : fortheworstcommunityever
Allah razı olsun cert.exe eksik heralde.

hiç kimse nasıl yapılıcağı hakkında bişey söylemicekmi lütfen yardım edin arkadaşlarla birlikte oynucaz

ve bir sorunum daha :D sql 2008 r2 mi 2005mi sql enterpressmi herkez bişey söyledi :)

Geri