• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

kardesim adam isteyen dinler isteyen dinlezmez demiş zorlayan yok :) bide nie hep bu arkadaş suçlanıor ? dün gecede aynısı oldu

Derler Ya Kardeşim Kendisinin Bildigi Bir İnsana Deve Gibi Gelir, Ama Başkasının Geldigi Cüce Bu Arkadaş Bilmedigi İçin Bana Sallıyosun Diyo Biz Filesleri Almak İçin Kaç GÜn Ugraştık Fileslerin Db leri Paylaşıldıgında Paylaşan Adam Bu Programı Dedi Çünkü İçinde Herşey Birleşik Bende İsteyen Dİnler Dinlemez diye Bi Kavram Kullandım Ama Türkçe Yazamamışım Galiba Zaten Bu Yüzdende Kurmak İçin Çabalamıyom Böyle Kişiler Varken Kurupta Yada Kurumayıp Belli Olmaz Ama Böyleleri Çok Var Kursam İlk Önce O Atlar Eminim :dnc:

Neyse Kardeşim Ben Diyologa Girmek İstemiyorum İşlerim Var Kolay Gelsin Herkeze Başarılar

Son düzenleme:
SkyBlue net yavassa benım pcye girip yapabilirsin.Her şey hazır.

arkadaslar bari paylastını kuerurlumu da yapın tm olsun nolur

Derler Ya Kardeşim Kendisinin Bildigi Bir İnsana Deve Gibi Gelir, Ama Başkasının Geldigi Cüce Bu Arkadaş Bilmedigi İçin Bana Sallıyosun Diyo Biz Filesleri Almak İçin Kaç GÜn Ugraştık Fileslerin Db leri Paylaşıldıgında Paylaşan Adam Bu Programı Dedi Çünkü İçinde Herşey Birleşik Bende İsteyen Dİnler Dinlemez diye Bi Kavram Kullandım Ama Türkçe Yazamamışım Galiba Zaten Bu Yüzdende Kurmak İçin Çabalamıyom Böyle Kişiler Varken Kurupta Yada Kurumayıp Belli Olmaz Ama Böyleleri Çok Var Kursam İlk Önce O Atlar Eminim :dnc:

Neyse Kardeşim Ben Diyologa Girmek İstemiyorum İşlerim Var Kolay Gelsin Herkeze Başarılar

adam kink +rep
ben bu islerle 4 yildir ugrasiorum artizligin alemi yok

adam kink +rep
ben bu islerle 4 yildir ugrasiorum artizligin alemi yok
kardeş güzel 4 yıldır uğraşıyormuşun ama şöyle düşün sende moderatörlerde bende ne bilgi biliyorlarsa yardımcı olmak için söylüyorlar o arkadaşta orda öyle yapmış bildiğini söylemiş zaten altına not geçmiş isyen dinlesin istemeyen dinlesin işte zaten herkes buraya birşey yazarken birnevi isteyen dinlesin istemeyen dinlemesin demiş oluyor anladın mı kardeş :) kimseye adam artizliği falan biraz sert çıktı sana sadece o kadar ;)

bu videonun bugün olma yani video bugün yayınlanırmı??? ve emeği geçen herkese teşekkürler

arkadaşlar smc için bize ıd pass ve ssnumber2 lazım ıd pass var sanıyorum ıd:admin pass:123

Dblerin adını ne yapacagız sqlde New database bölümünde?

arkadaslar bizede kurulumu anlatımda bizde yapalım

Geri