• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

Beyler Son 2'si 3 Olan Yerleri 1 Yaptım Bu Seferde Request Confirmatino'da Kalıyor Yardım Lütfen nasıl Gm yapacagım_????

gameserver.exe yi upload etsin biri rateleri ayarlayıp sunayım millete :D 8-10 rateli exeler yapalım

yav bi yardım edin artık Gateway sw yi acınca global serverde can't connect account db diyor yardm. !

Bi Bana Yardım Eden Cıkmadı Arkadaşlarım Giremiyor Hamaciden Güvenlik Duvarınıda Kaldırdım :(

beyler başka bilgisayardan giremiyorum çünkü resquesting user bilmem nede kalıyo bu neden olabilir ben giriyorum ama o giremiyor

beyler benim smc de hata raporu verior çalısan biri upluad edip verebilirmi

biri bana smc_independent upluad edebilir mi bi o kaldı hata raporu verior oda yardımcı olabilir mi biri?

+255 olsa ne yazıcak ? :) item dbsinde plusu 255 yaparsında statlarında sorun yaşama ihtimalin olur.

en son gameserveri açıktın sonra bir sürü kırmızı yazı geliyor refevent item vs tarzı (china hariç hepsini kapadım )en sonunda ise cert geçicekken gameserver kendi kendine kapanıyor yardım lütfen.

Geri