• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

charı ilk açtığımızda inventoryde olacak itemleri ve gold miktarını otomatik olarak vermesini nasıl ayarlayabiliriz? (exp/sp ticket, reverse gibi..)

SRO_VT_SHARD >> Programmability >> Stored Procedures >> gir ordan _AddNewChar bul sağ tıkla modify de

en allta gel

exec _ADD_ITEM_EXTERN @CharName,'ITEM_ETC_E060118_60EXP_HELP',1,1
exec _ADD_ITEM_EXTERN @CharName,'ITEM_ETC_E060118_100EXP_HELP',1,1
exec _ADD_ITEM_EXTERN @CharName,'ITEM_ETC_SCROLL_RETURN_NEWBIE_01',20,1

bu üçlüyü görüceksin burdan sonrasını kendin yaparsın kafana göre :D

örnek :
exec _ADD_ITEM_EXTERN @CharName,'item kodu yaz örn: devil olabilir',1,1

Son düzenleme:
SRO_VT_SHARD >> Programmability >> Stored Procedures >> gir ordan _AddNewChar bul sağ tıkla modify de

en allta gel

bu üçlüyü görüceksin burdan sonrasını kendin yaparsın kafana göre :D

teşekkürler kardeşim...

beyler bende şöyle bi sorun var arkadaşın pcye kurduk swyi hamachiden baglanıyorum swye giriyorum ama gm olan çar request user confirmation'da kalıyor gm olmayan çarlara girebiliyorum tek gm olan çarlara nasıl girecem beyler acil yardım bekliyorum.simdiden çok sagolun..

birde temiz (clean) test edilmiş db varmı? birçok clean db var ama hataları olduğu ve uyumsuzluk çıkardığı söyleniyor, varsa paylaşırmısınız (denediğiniz ama)

game server kapanıyo kendi kendine çözümü nedir china dısında acık bi yer yok? db tablelerde sorun olabilrmi

beyler bende şöyle bi sorun var arkadaşın pcye kurduk swyi hamachiden baglanıyorum swye giriyorum ama gm olan çar request user confirmation'da kalıyor gm olmayan çarlara girebiliyorum tek gm olan çarlara nasıl girecem beyler acil yardım bekliyorum.simdiden çok sagolun..

Acil Cevap Bekliyorum 1 Allahın Kulu Yardım Etsin Lütfenn..!!

Halaha Cevap Yokmu Beyler Bilen Biri Söylesin Lütfen

Hamachi :PoweR1_Sro

Pw : 1 Arkadaşlar Hamaciyi Ayarladım Ama Bi Deneyelim Biriyle Gelsinde Biri Giriyomu Girmiyormu Diye

2008 iis ayarlayamadım ya :( Yardım edecek var mı tw ile ? Vpsye kuruyorum.

Geri