• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

Hani ip ayarı yaptığın tablo varya oraya gir şunlaru sırasıyla yaz
IP1:0
IP2:0
IP3:0
IP4:0
IP5:255
IP6:255
IP7:255
IP8:255
burdakiler ip aralığı bunu sayesinde her ip üzerinden gm charına girebilirsin :pro

kardeş böyle yaptım ama gateway server smc'ye baglanmıyor bu sefer aynı dedigin gibi ip 4 e kadar 0 8e kadar 255 yaptım ama bu sefer gatewayı bozdu olmadı yani.

Beyler bu üyelik sayfası için iss ile birlikte App server'ı nasıl çalıştırıyoruz ?
iis portunu 8080 yap server.cfg 8080 ayarla apache startlanır ozaman sorun cıkmaz !!

----------

arkadaslar sorunu olanlar özelden irtibata gecebilir yapıcak işim yok yardımcı olmaya calısıcam herkese !!

arkadaşlar bir kişi gateway server i upload edebilir mi mümkün mü ?

hamachi ağı açtım yardımlaşma için gelsin herkes vsroyardim pw:1

Hani ip ayarı yaptığın tablo varya oraya gir şunlaru sırasıyla yaz
IP1:0
IP2:0
IP3:0
IP4:0
IP5:255
IP6:255
IP7:255
IP8:255
burdakiler ip aralığı bunu sayesinde her ip üzerinden gm charına girebilirsin :pro

Bu ayarı nasıl yapacıgz anlamadım ordaki ip 1 ip yazan yerlere bunlarımı yazıcaz oraya ip'ler geliyo hamachi ipsi ama?

hamachi ag RoyalSRO//VsroFiles şifre 1 royalsro kendi kurdugum server herkesi beklerim !!

Geri