• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

sr_gameserver kapanıyor china dısında acık yok yardım lütfen

Server Acıp Ratelerı Ayarlayan Biri Tam Olarak Nasıl Ayarladıgını Soyliye bilirmi ben bir kere denedım olmadı

beyler rateleri Nasıl değiştiriyoruz? bide hala gm olamadım söyle gm yaptık çarı ama ben giremiyorum tek swnin kurulu oldugu bilgisayarda gilriiyor baska bilgisayarda gm çarına girilmiyor ama normal acc'lere giriliyor bu sorunun cevbını söyliyebilecke olan varmı?

beyler rateleri Nasıl değiştiriyoruz? bide hala gm olamadım söyle gm yaptık çarı ama ben giremiyorum tek swnin kurulu oldugu bilgisayarda gilriiyor baska bilgisayarda gm çarına girilmiyor ama normal acc'lere giriliyor bu sorunun cevbını söyliyebilecke olan varmı?

bildiğim kadarı ile ip sini girdiğin pcden gm çarına girebiliyorsun, başka ipden giremezsin.

baska server'larda görüyorum giriyorlar.nasıl giriyorlar bir ögrenemedim gitti ya :/
kardeşim tam bilmiyorum ama benim düşüncem sen ilk zaten kendi ıp ni yazıyosun ya hamachili ise gm olarak girmek istediğin bilgisayarın hamachi ipsini gireceksin mesela seninki 5.36.54.961 ise sen bunu yazıyosun öteki bilgisayarın mesela 5.39.75.126 ise bunu da girmen gerek hamachiye bağlanıyosun ama sayılmıyo sanırım bilgisayarın hamachi ıp sini yazıcaksın

kardeşim tam bilmiyorum ama benim düşüncem sen ilk zaten kendi ıp ni yazıyosun ya hamachili ise gm olarak girmek istediğin bilgisayarın hamachi ipsini gireceksin mesela seninki 5.36.54.961 ise sen bunu yazıyosun öteki bilgisayarın mesela 5.39.75.126 ise bunu da girmen gerek hamachiye bağlanıyosun ama sayılmıyo sanırım bilgisayarın hamachi ıp sini yazıcaksın

aslında düşünceli bir fikir fakat denemek lazım suan arkadaş kapalı peki ya rateler nasıl olacak arkadaşlar???

Rateleri ASM ile oynayacagız nasılmı işte aşyagıdaki gibi

Gerekli olanlar

1-OllyDBG
2-Ratelerin kaç olacagı
3-Sabır

================================================== ===========================
EXP Ratio

Code:

0042714C F6C4 50 TEST AH,42

Party EXP Ratio

Code:

004271F5 F6C4 42 TEST AH,42

Item drop Ratio

Code:

004272A0 F6C4 42 TEST AH,42

Gold drop Ratio

Code:

00427349 F6C4 42 TEST AH,42

HWLAN (berserker) Ratio(moblardan çıkma olayı yani)

Code:

004273CA |. F6C4 44 TEST AH,42

Lag oldugu zaman dmp çıkartmasını engellemek

Code:

00964060 81EC 6C060000 SUB ESP,66C
Yukardaki adres alttaki ile degişecek
Code:

jmp 009642FD

1-Olly ile string aratmasında ExpRatio şeklinde aratmada float degiştirebiliyorsanız yukardakiler ile bir işiniz yok laki degiştiremiyorsanız yukardakiler gerekiyor...
2-Kaydetmek için degiştirdiginiz ASM kodunu seçerek all modifiation save demeniz yeterlidir deneye yanıla rateleri yapabilirsiniz.

75x = 75000
35x = 35000
50x = 50000
10x = 10000
100x = 100000
165x = 165000
135x = 135000

Şeklindedir bunlara göre degiştirebilirsiniz...

Resimli anlatım gece yada akşam yapabilirim. işlerim yogun kusura bakmayın...

Rateleri ASM ile oynayacagız nasılmı işte aşyagıdaki gibi

Gerekli olanlar

1-OllyDBG
2-Ratelerin kaç olacagı
3-Sabır

EXP Ratio

Code:

0042714C F6C4 50 TEST AH,42

Party EXP Ratio

Code:

004271F5 F6C4 42 TEST AH,42

Item drop Ratio

Code:

004272A0 F6C4 42 TEST AH,42

Gold drop Ratio

Code:

00427349 F6C4 42 TEST AH,42

HWLAN (berserker) Ratio(moblardan çıkma olayı yani)

Code:

004273CA |. F6C4 44 TEST AH,42

Lag oldugu zaman dmp çıkartmasını engellemek

Code:

00964060 81EC 6C060000 SUB ESP,66C
Yukardaki adres alttaki ile degişecek
Code:

jmp 009642FD

1-Olly ile string aratmasında ExpRatio şeklinde aratmada float degiştirebiliyorsanız yukardakiler ile bir işiniz yok laki degiştiremiyorsanız yukardakiler gerekiyor...
2-Kaydetmek için degiştirdiginiz ASM kodunu seçerek all modifiation save demeniz yeterlidir deneye yanıla rateleri yapabilirsiniz.

75x = 75000
35x = 35000
50x = 50000
10x = 10000
100x = 100000
165x = 165000
135x = 135000

Şeklindedir bunlara göre degiştirebilirsiniz...

Resimli anlatım gece yada akşam yapabilirim. işlerim yogun kusura bakmayın...

bunlar için sagol peki bunları restore yaptıgımz dosyalaramı uygualayacagız? onuda söylersen süper olur.

Hani ip ayarı yaptığın tablo varya oraya gir şunlaru sırasıyla yaz
IP1:0
IP2:0
IP3:0
IP4:0
IP5:255
IP6:255
IP7:255
IP8:255
burdakiler ip aralığı bunu sayesinde her ip üzerinden gm charına girebilirsin :pro

Son düzenleme:
Hani ip ayarı yaptığın tablo varya oraya gir şunlaru sırasıyla yaz
IP1:0
IP2:0
IP3:0
IP4:0
IP5:255
IP6:255
IP7:255
IP8:255
burdakiler ip aralığı bunu sayesinde her ip üzerinden gm charına girebilirsin :pro

peki Çok teşekkürler..Ama Yukardaki Sorum hala Çözülmedi Arkadaşlar Cevap Bekliyorum :)

Arkadaslar smc load plugins tıklıyorum ama bir şey gelmiyor öyle kalıyor sebebi nedir?

Geri