• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

7399.jpg

7404.jpg

"C:\Windows\system32\config\systemprofile\AppData\Local\LogMeIn Hamachi "
bu dizini bul sonrasında hamachiden çıkış yap (tamamen) sonrasında açtığın klasörün içerisini temizle ve hamachiyi pc'den kaldır
ve ardından pc'yi yeniden başlatıp kur :)

"C:\Windows\system32\config\systemprofile\AppData\Local\LogMeIn Hamachi "
bu dizini bul sonrasında hamachiden çıkış yap (tamamen) sonrasında açtığın klasörün içerisini temizle ve hamachiyi pc'den kaldır
ve ardından pc'yi yeniden başlatıp kur :)

Bu İşe Yaramadı Kardeşim Tamı Tamına dediğin Gibi Yaptım Olmadı :( Başka Bir Çözümü yokmu?

beyler +8 probleminin hangisinde olduğunu biliyomusunuz prosedür hangisinde eğer prosedürü bulursam büyük ihtimal yapabilriz

Şu pet sorununu yazar mısınız lütfen.Pet açınca dc veriyor :S

fortress war hakkında bilgisi olan varmı tarihini nerden değiştircem ?

Respawn bug ve pet cıkarınca dc yeme sorunum var.Yardım edebilecek var mı ?

Databasedeki butun accountları ve karakterleri felan nasıl sıfırlayacaz bilen varmı?

Arkadaşlar ben vistadan XPye cevırdım sımdı 4 kolla sarılıcam konuya ama Sql olarak hangısınde calısıyor konuyu ınceledım bazı arkadaslar Sqlde hata alıyorlar. 2005mi yoksa 2008mi önerirsiniz?

Geri