• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

beyler baslangıc gold level vsvs ayarlamayı bilen yokmu gerçekten yaw :P hangi tablodur nasıldır ?? bilen varsa soyleyebilirmi cok rica ediyorum

shardmanager acıldıgı gibi kapanıor hiç böle olmazdı bugn oldu yardım edebilcek warmı :S ?

arkadaşlar 2 3 4 gb ram ile kurupta kuran var lafıın arkadasına sığınmayın 2 3 4 gm ram ile kurulmaz kurulsada çok sorun çıkartır DC OLMANIZIN EN BÜYÜK SEBEBİ RAM YETMEMESİDİR. bende 8 gb ram var 5.6 GB sini kullanıyor dosyalar ona göre hesaplayın işte kendininki ne kadar çalışır

Smc'den item ekleme veya modifiye edebilen var mı yada GM dress ve Gm Super Armor Setini alabilen var mı ?

SR_ShardManager ? Sorunum var Herseyi Yaptık AMa kafayi yedirtecek bana Yau :S herseyi sırasına Gore acıyorum SR_ShardManageri ACTIGIMDA BillingServer Dead diye bi hata Alıyorum Anında Kapaniyor

WİN 7 ISS Konusunda sıkıntmı vardır acaba Expolerer sayfasına http://127.0.0.1 yazdığımda sayfa goruntulenemiyor...

16 gb RAMİ5 İŞLEMCİ ASUS EAH 6850 EKRAN KARTI BAYA İYİ Bİ MAKİNAM VAR AMA BUNU KURAMADIM GİTTİ WİN7 ULTİMATE 64 BİT İŞLETİM SİSTEMİ ...

Dc sorunun agent ile ilgili olduğunu düşünüyorum. AgentServer XTrap güvenlik sistemi ile bir takım programları, oyuna girmek için kullandımız loaderi vs hack olarak algılıyor olabilir. AgentServer_no_xtrap, ile xtrapı güvenliğini kapatarak oyuna girmeyi deneyin. Sorununuz çözülmezse, büyük ihtimalle sisteminizden kaynaklanıyordur.

SR_ShardManager ? Sorunum var Herseyi Yaptık AMa kafayi yedirtecek bana Yau :S herseyi sırasına Gore acıyorum SR_ShardManageri ACTIGIMDA BillingServer Dead diye bi hata Alıyorum Anında Kapaniyor
16 gb RAMİ5 İŞLEMCİ ASUS EAH 6850 EKRAN KARTI BAYA İYİ Bİ MAKİNAM VAR AMA BUNU KURAMADIM GİTTİ WİN7 ULTİMATE 64 BİT İŞLETİM SİSTEMİ ...

iis ayarlarını kontrol et

Pet açınca DC yiyenler DB den kaynaklanıyor petlerin oldugu kısma girin kurcalayın

[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif][/FONT]oyundaki +8 çıkması tamamen DB den kaynaklı DB de en son +14 kayıtlı tek yapılması gereken açılması :)

SERVER.CFG VE DIGER BUTUN IPLER HAMACHI IPM ARKADAŞIM OYUNA GIREMIYO YADA ARAMA MOTORUNA IPMI YAZINCA FTPYE FELAN BAGLANAMIYO NE YAPMAM LAZIM VE 127.0.0.1 YAZINCA BU ÇIKIYOR.
YARDIMLARINIZI BEKLIYORUM.

Geri