• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

beyler mysqlden databaslerı fılan hep yapdım globalmanagerı acınca fılan kapanıyor hemen yardım edıcek varsa teame gelsın bılenler ama :D id: 831 666 503
pw:3257

Arkadaşlar Sqldeki ayarları dogru yaptıgıma emınım ODBCden tanıtırken login id ve password gırıyorum ama bu hatayı verıyor nedenını bılen varmı acaba?
2vbm15x.jpg

sa nın sfre kısmının dgru oldguna emınsen reset at duzelır..

evet herseyi kapat resetle tekrardan ac o kısma gel düzelicektir benimde basıma geldi ama benim sorunum daha bela SR_SHARDMANAGER ACILIYOR HEMEN KAPANIYOR ISS OLDUGUNU SOYLUYORLAR BİDE WİN7 ISS OLARAK VİDEOSU CIKSa ne guzel olur :D ugrasıp duruyorum win7 kuran varsa ıss 'de ne yapılacagını ayrıntılı yazabilir'mi belki hata yapıyoruzdur..

ya ben su silk işini hala cözemedim user e nerden silk verecegiz. SK_Silk e gırıyorum oraya JID ı yazıyorum ama chara silk gelmiyor.

zaten xtrap kapalı agent kullanıyorum.

Arkadaşlar Sqldeki ayarları dogru yaptıgıma emınım ODBCden tanıtırken login id ve password gırıyorum ama bu hatayı verıyor nedenını bılen varmı acaba?
2vbm15x.jpg
database sekmesinin üstündeki MASTER_XP/SQLEXPRESS sag tıkla özellikler > security > SQL server and windows authentication mode işaretle > ok tıkla > MASTER_XP/SQLEXPRESS tekrar sag tıkla restart tık ve sorun çözüldü bu kadar !!!

www.gameorbit.net Kendi Sitemin VPS Üzerinden Dosyaları Paylasıyorum Müthiş Hızla İndirebilirsiniz 100mbit Upload Farkı Göreceksiniz Bir Teşekür Yazın Foruma Yazın Yardımcı Olacağız:D

BU BENİM PC ' NİN RESMİ DEGİLDE HATA AYNI ALLAH RIZASI İCİN YARDIM EDİN YAU :s DELİ EDİCEK BENİ SRSHARD_MANAGER ACILIYOR Billingserver Dead yazıyor ardından kapaniyor ? İSS Diyolar sorunu win7 kullanıyorum Yapilması gereken herseyi Yaptım Win7' DE HELP '''''''''''' F1 F1
F1 F1 F1 F1 F1 F1 F1 F1 F1 F1

12061.png

SRSHAMANAGERİ YAPTIK Simdi de SrGameServer Kapaniyor ? ALLA ALLA .......... Win 7 ISS Kurulumunda Uygulamalarda Asp.' leri Etkinleştirmek gerekiyormuş SİMDİ DE SR_GameServer kapanıyor .............. HAYDAAAAAAAAAAAAAAAAAA HELPPP

arkadaslar bu pet veya ata binme sorunu dw nin kullanıma acılmasıyla alakası var nedense dw yi acınca ne moblar spawn oluyor nede pet spawn oluyor. yani west_china 2 olursa yada 0 olursa sorun ortadan kalkıyor

VALLA ANLAMAK İMKANSIZ BU SORUNUDA Bİ AŞABİLSEM ALLAHIN İZNİYLE.... SR_GAMESERVER açılıyor biraz bekliyor SONRA KENDİLİĞİNDEN KAPANİYOR.. Sr_SHARDMANAGER KADAR AÇILIYOR AMA Dikkatimi ÇEKEN GLOBALMANAGERDEKİ YAZILAR ONLARDAN OLABİLİRMİ ??? YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM
4069.jpg

VALLA ANLAMAK İMKANSIZ BU SORUNUDA Bİ AŞABİLSEM ALLAHIN İZNİYLE.... SR_GAMESERVER açılıyor biraz bekliyor SONRA KENDİLİĞİNDEN KAPANİYOR.. Sr_SHARDMANAGER KADAR AÇILIYOR AMA Dikkatimi ÇEKEN GLOBALMANAGERDEKİ YAZILAR ONLARDAN OLABİLİRMİ ??? YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM
4069.jpg
Arkadaşım Niye Büyük Yazıyorsun Sorunlumusun ? ?

Tamam Kardeş Gerginliğe gerek yok Birdaha büyük Yazmayiz.. Özür dilerim ..........

Geri