• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

16 gb ram var win 7 64 bit ... Ama sorunla ramın alakası yok obdc felan yazıyor yeni bastan kuracam sanırım bi yerde bir hata var anlamış değilim hadi hayırlısı .. Yazanda yok :s

arkadşalar QSLdeb kuruyorum server ama adı gözükmüyor neden arkadşalar oyuna giremiyom oyun açık ama serverin adı gözükmüyor yardım lütfen QSL den yapıtım

AL ORAYI DA GEÇTİK GENE SORUN SR_GAMESERVER AÇILIYOR ARDINDAN HEMEN KAPANIYOR ? BUUNLARDA Bİ HATA VARMI ... Bİ YARDIMCI OLURMUSUNUZ ..?? ARKADAŞLAR... 2 GUNDUR KAFAM BEYNİM ŞİŞTİ..
6229.png

arkadaslar bu pet veya ata binme sorunu dw nin kullanıma acılmasıyla alakası var nedense dw yi acınca ne moblar spawn oluyor nede pet spawn oluyor. yani west_china 2 olursa yada 0 olursa sorun ortadan kalkıyor
Helal olsun kardeşim çok teşşekkür ediyorum çok zekisin anladım bende şimdi :)

----------

AL ORAYI DA GEÇTİK GENE SORUN SR_GAMESERVER AÇILIYOR ARDINDAN HEMEN KAPANIYOR ? BUUNLARDA Bİ HATA VARMI ... Bİ YARDIMCI OLURMUSUNUZ ..?? ARKADAŞLAR... 2 GUNDUR KAFAM BEYNİM ŞİŞTİ..
6229.png
kardeşim bytutsak ın paylaştıklarınımı kullnıyosun ve smc de deactive alarm diyomusun ben deactive alarm diyorum ona göre

Ata biinince dc yiyorum.Pet açınca dc yiyorum.Bir de respawn buug var ? :S

despawn*

o bugları çözmek için öncelikle dbdeki regionları kapatın eğer kapatmak istemiyorsanız virtual machine edinip kurun oradan game server açın

region kapatalım kapatmasınada bu region nedir ne işe yarar?Kapatınca ne gibi sorunlar olur ? Bir de nasıl kapatılır?Açıklar mısın lütfen.Sona yaklastım cok ugrastım :(

region kapatalım kapatmasınada bu region nedir ne işe yarar?Kapatınca ne gibi sorunlar olur ? Bir de nasıl kapatılır?Açıklar mısın lütfen.Sona yaklastım cok ugrastım :(
kardeşim o regionlar SRO_VT_SHARD varya onun içinde _RefRegionBindAssocServer ve _RefRegionBindAssocServer_BAK var sanırım onlardan yapıyosun CHINA 1 yaparsan jangan açılır kardeşim de diyoki WEST_CHINA 0 yada 2 yapın diyo buda downhang mı neydi

KONU Bİ Açılıyor bi Kapaniyor GELDE Deli olma YÖNETİCİ ARKADAŞLAR BİRSEYLERE KARAR Verin Artık herkes acmıs vds Kurulmuş oyun pazara sunuLmuş ARTIK detaylı Anlatımlara ihtiyac var... Win 7 de Xp ' de .... Forum demek Paylaşım demek benim bildigimi sen bilemezsin senin Bildiğini ben bilemem BAZI Seylerde.. Karşılıklı Anlayış önemlidir.....

KONU Bİ Açılıyor bi Kapaniyor GELDE Deli olma YÖNETİCİ ARKADAŞLAR BİRSEYLERE KARAR Verin Artık herkes acmıs vds Kurulmuş oyun pazara sunuLmuş ARTIK detaylı Anlatımlara ihtiyac var... Win 7 de Xp ' de .... Forum demek Paylaşım demek benim bildigimi sen bilemezsin senin Bildiğini ben bilemem BAZI Seylerde.. Karşılıklı Anlayış önemlidir.....

Konu kapanmadı... Kapanan bir bölümden açık bir bölüme taşındı. Detaylı anlatım yapmak isteyen yapabilir karışmıyoruz artık.

Karışmıyoruz detaylı anlatım yapın fakat böyle bilgisayar üzerine satış yapan firmaların yetkilileri veyahut çalışanları buralara çeşit çeşit nick'ler ile gelip lütfen reklam yapmayın. Yardımcı olacak bilgiye sahip olanlar yardım etsin, yardım isteyenler yardım beklesin. Görüyoruz bazen adamlar pazar yerine çeviriyor buraları.

Karışmıyoruz detaylı anlatım yapın fakat böyle bilgisayar üzerine satış yapan firmaların yetkilileri veyahut çalışanları buralara çeşit çeşit nick'ler ile gelip lütfen reklam yapmayın. Yardımcı olacak bilgiye sahip olanlar yardım etsin, yardım isteyenler yardım beklesin. Görüyoruz bazen adamlar pazar yerine çeviriyor buraları.

Haklısın :-*) [[[[[[[[[[[[[[[ SkyBlue ]]]]]]]]]]]]]]~~ Su önemli Paylaşımını Yaparsın Artık Bekliyoruz........ SR_Gameserver'de Kaldım ;) acılıyor Ardından Kapanıyor By' tutsaqın .. Dosyalarında bi Sıkın'tımı Var Anlamadım Gitti ...... WİN 7 DE Hazırlanan bi video' Bekliyoruz.........

SR_ShardManager hatasi

s.a kolay gelsin herkeze sorunum:
SR_ShardManager buna gelene kadar aciyorum sorunsuz bunu acınca
buna gelince db connect failed cert ile baglatı saglayamıyorum cozebılcek varmı server kurucam
yardimci olana tabi bi guzellık yaparız

resımler bunlar:

Server Cfg ve ? Certification ini klasörü icerisindeki ? ipleri kontrol et.

----------

AL SİMDİ DE Basımda bu sorun var herseyi Gectik ? bu geLdi başımıza? Baska Pc ' de Hamaci ile giris Yapilıyor AMa kullanıcı adı sifre girdikden Sonra hicbirsey gelmiyor ...... Oyle kalıyor .. Baska Pc de Baglanmıyor .. 5 gun oldu halen Acamadım su Sw'yi ? bu sorun neden Kaynaklanır PachMediapack Yaptım 127.0.0.1 ?
5577.png

sa. arkadaşlar bu SMC yi nasıl çalıştıracam yardım edebilirmisiniz bide elinde sağlam smc_updater.exe olan varsa link verebilir mi?
TEŞEKKÜR EDERİM...

Geri