• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

Arkadaşlar Söyle bir Sorunum Var Dbo.Silk'den JID ye Silk_owner'a Silki Veriyorum Return Çekiyorum Oyunu Kapatıp Açıyorum.bütün Dosyaları kapatıp Açtım Genede Gelmedi Başka Bir Sorun Var Herhalde.Nerede Sorun Biri Yardımcı Olabilirmi Lütfen :(

Moderatörün son düzenlenenleri:
Arkadaşlar Söyle bir Sorunum Var Dbo.Silk'den JID ye Silk_owner'a Silki Veriyorum Return Çekiyorum Oyunu Kapatıp Açıyorum.bütün Dosyaları kapatıp Açtım Genede Gelmedi Başka Bir Sorun Var Herhalde.Nerede Sorun Biri Yardımcı Olabilirmi Lütfen :(

Birde Rütbe Nerden Veriliyor Acil Yardım Arkadaşlar..!!!

smc sorunu

s.a kolay gelsin arkadaslar
yaw arkadas saolsun sorunu cozdum ama bu seferde smc calıstıramıyorum
ıd sıfre gırıyorum ama bos sayfadan sonrası yok herseyı yapıyom ama gene olmuyo
sorun nedır acaba nasıl smc calıstırcaz?
yardımcı olan varsa team acabılırım

Birde Rütbe Nerden Veriliyor Acil Yardım Arkadaşlar..!!!

hala yardım bekliyorum.

beyler server kurcam baya ılerledım ufak tefek sorunlarım var yardımcı olucak arkadas beklıyorum
team dan

beyler global managerı acdım sorunsuzca succesfully werdı sonra kırmızı yazılar gelıyor hata olarak acaba su global managerı fılan acabılcek arkada var mı ltfn teame gelsın:831 666 503 pw:1692

beyler machınemager cannot establish keep alive session : 5.121.216.21 15880 (bind 0.0.0.0) bunu werıor
global manager cannot establish keep alive session : 5.121.216.21 32003 (bind 0.0.0.0) bunu werıor hep ya nedır bı soleyın ltfn

team id:948 518 434
sifre 5196

yardımcı olan arkadaslara acıgım

----------

shard maneger dc vriyo yardım eden varmı

----------

yardimci olan varmi arkadaslar
team id:948 518 434
sifre 5196

----------

beyler sonunda sv acmayi basardim ama hic girmedim butun hersey bu sekılde su anda

----------

serverim acıkmı bu halde ?

----------

sonunda kardesler kımse yardım etmedı gene saolun ama aklın yolu 1 dır
kendım yaptım herkeze iyi yaksamlar
işl herkez başarir

arkadaşlar 2 haftadır aynı hata ile boğuşuyorm artk yoruldum ne olur birisi yardm etsn globalserverden sonra gateway serveri acınca 1-2dk bekliyor sonra globalserverde "Can't connect account DB" diyor ne olur yardm edin.

Certification icindeki ini dosylarini ip ve db girişlerini kontrol et ve server.cfg ipler
yada http://127.0.0.1/test.asp burda The current server time is: 9/29/2011 11:06:39 PM şu sekıl gelıyosa sıkıntın ustekı şekılde olabılır

sadsfasgasd

----------

Beyler VSro Files Reg Panel Kurmayı Bilen WArmı Basit Bi Reg Sayfası ?

Bu qun hiç uyumadım sabaha kadar ama hala yapamadım Biri Yardım etsin artık LÜTFEN ! .s

Geri