• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

Edit. ...

Moderatörün son düzenlenenleri:
KArdeşlerim SR_SHARD Kapanıor Galiba Databaseden _RefRentItem Adlı Tablo Kayıtda Yok Diyor

SET ANSI_NULLS ON
GO

SET QUOTED_IDENTIFIER ON
GO

CREATE procedure [dbo].[_ExistsServiceOffRentItem]
as

if( exists (select * from _Items with (nolock) where RefItemID in (select RefItemID from _RefRentItem where Service = 0 ) ) )
begin
return -1
end

GO

Bu Kodu Uyguladım Önce _ExistsServiceOffRentItem Bu Prosedürü Sildim Ama Bence Bunla Alakalı Deil Bi Yardım Ltfen

----------

_RefRentItem Tablosunun İçerisi Bomboş Nasıl Doldurcam Hata Bundan Kaynaklanıo da:D

----------

Bunu Çözdüm Hacılar Simdi SR_GAME KAPANIO Bİ YARDIM LUTFEN ????

vds tavsiyesi olan varmı?

----------

birde HDD SAS olması yada SATA olması ne kadar etkiler?

sas en kalitelisi ve uzun ömürlüsü performans acısında etkisi olur die düsünüom

----------

thumb_113083.jpg

----------

Adsız.jpg:

sendede aynı hata war iis kurmamıssın yada asp yi tanıtmadın
ondan sr_shardmanager kapanıo
sr_Game cozemedim allah rızası için biri yardım etcek

keyfimin kahyası deqiLsin ßu seni iLgiLendirmez önce haddini ßiLmeyi öqren sonra benimLe muhattap oLmaya çaLış ayrıca ßurda yazış şeklime kimse karışamaz sonuçta burası ßir forum ve istediğim şekilde yazımı yazarım sponsor olmaları ya da olmamalarıda seni ilgilendirmez ... Resmen çoluk çocukla uqraşıoruz

demek çoluk çocukla ugrasıyorsun :D bu lafların yüzünden ceza puanı alacaksın haberin olsun ozaman çoluk çocuk kimmiş görüşebiliriz.

Şu smc_independent hata raporu veriyor LoadPlugins diyince yardım edebilirmisiniz?

Yok Kardeşim Ondan değil ya ip aynı hepsiyle machine menagersiz smc bile açıp oyunu online edebiliyorumda cliente girmior geri

----------

Machine manageri yapabilen bi arkadaş bi zahmet teame baksın :S

id 950 271 787

pw 8435

Geri