• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

arkadaşlar ben serverı kurdum ama giriyorum en geç 1 dakika sonra dc veriyor neden ya kafayı yemek üzereyim..

server actım
[h=2]gm olmak isteyenler[/h]
oyuna girip adm pm atsinlar

server ip : 92.44.43.3

Win7 de herşeyi ayarladım ama GlobalManager felan onları acınca Yanıt Vermiyor lar neden acaba?

Abi Nasıl Yapıonuz Anlamadım Gitti Yaw 2 Gündür Deniorum sr_gamemanager hala olmadı hala olmadı yaw
sql server 2008 kurdum hala kapanıo hala kapanıo walla satıs yapmıcam ya ewde kardesimle oynucam nolur bi yardım allah rızası içn

smc de load pluginse bastın mı atıo nasıl yapcam veya yenisi warsa link atarmısınız

beyler shard ıle gameserverı acıyorum doluyor bır zmn sonra kapanıyor acaba neden?? hersey tmm bı 2sı acmıor :D

Arkadaşım hamachiden giremiyor ipler doğru ama http:/localhost/ yazınca bu çıkıyo...

Yaklaşık 10-15 keredir yazıyorum yardım edebilicek yokmu?

saglam win7 de kapanmayan smc istiorum bi yardım edin ltfen

Geri