• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

arkadaşlar basıt bir uyelik paneli kurmam için ne yapmam lazım beni bilgilendirebilicek kişiler arıyorum yardımcı olursanız çok sevinirim sadece basıt bi uyelik sayfası açmayı duşunuyorum

Arkadaşlar Önceden Hiç Bir Sorun Yoktu Açıp Oynuyordum Kendim Fakat 2 Gün Açmadım Shard Kapanmaya Başladı
YAPAN ARKADAŞA SERVERİMDE GM'lik İsroda 93 Level Nuker Vereceğim İletişim ; RunRunRaQzy@hotmail.com yada Ö.M atın lütfen
2ut1b43.png

Char için degil ama o konuda bende burda cok sayıda mesaj yazdım ve sorunu cözdüm. Ben görünce o hatayı cözesim geliyor. Msn ekledim.

iis ile php dosyalarını aynı anda çalıştırmam için ne yapmam lazım portu nasıl değiştirecez.

beyler server kurdum
ipsi bu
213.153.130.25

server acik ama login olunca c9 verıyo cozumu nedır acaba bılen varmı

arkadaşlar Ben Ne Yaptıysam Silk Yükleyemedim Ya Bi Yardım Edin Hee Eğer dersenizki TB_Usere gir ordaki JID yi SK_silk in oraya yapıştır felan filan onların hepsini yaptım Önceden GEliyordu Şimdi Gelmiyor Çıldırıcam :angry:

beyler loginde id sifre yaziyon sonra c9 veriyo neden acaba bilen varm

Pff Sebebini Bilen Yokmu Yaa :( Accountu Log u Shardı Sildim Tekrar Yükledim Gene Olmadı Lütfen Bir Yardım Edin Yaa :(

server ipsi bu
213.153.130.25

İnş Olur Yaa Kaç Gündür Bunu Halletmeye Çalısıyorm Saolasın Allah RAzı Olsun ....

Geri