• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

Bilgisayarıma sag tıkla özellekkler de SOL tarafta gelişmiş sistem ayarları de oradan Performans yazan yerın altındakı Ayarlara tıkla Veri yürütmesi de oradan ekle de Gereklı olanları ekle duzelır ;)

Çok sağol , teşekkür ettim. :)

Fakat şimdide böyle bir hata var :D

2zp1gzt.png

----------

Yok mu bilen ? :D

Beyler Herşeyi Yapıyorum Ama Agent Serveri Açıyorum 2 Satır Yazı Çıkıyor Kalıyor Öyle GameServer'de 3 Satır Siyah Yazı Çıkıyor Oda Öyle Kalıyor SR_ShardManager de Full Kırmızı Yazılar Çıkıyor Bağlanamıyor.

Reg Pagede böyle hata alıyorum sorun nedir.
Fatal error: Call to undefined function mssql_connect() in C:\...\...\...\config.php on line 7

Sr_gameserver hata verior :S tam yuklenıor sonra aniden kapanıyor yardım edermisiniz arkadaşlar :)

Bana Exp Sp rateyi kendim ayarlıyacağım bi game server linki verir misiniz.Birde Uniqueler Çıksın Daha önceden birisi gameserver linki verdi ayarladım rateleri bu sefer uniqueler çıkmıyor.

sorunsuz exp sp ratelerini server.cfg den ayarlayabileceğimiz game server linki verir misiniz.

item buq hala çözlmedimi ?
databaseslerden SHARD da gir programmability --->stored prodecudes---->STRG_DELL_ITEM_NOTX---->SAĞ TIK------>MODİFY----->

if (@DelFromPC_Inv = 1)
select @ItemToDel = ItemID FROM _Inventory WHERE CharID = @CharID AND Slot = @Slot
else if ( @DelFromPC_Inv = 2 )
select @itemToDel = ItemID FROM _InventoryForLinkedStorage WHERE LinkedItemID = @CharID AND Slot = @Slot--------->itemToDel varya onu I yap büyük ı yap
else
select @ItemToDel = ItemID FROM _InvCOS WHERE COSID = @CharID AND Slot = @Slot

----------

arkadaşının gm olarak bağlanmasnı istiyorsan . database ye arkadaşının ip yide eklersen olr sanrm denemedm ama fikir :)
hamachi ise 5.0.0.0 5.255.255.255 yap

Beyler bende bötlebi hata veriyo açarken nasıl çözebilirim??. Yardımcı Olursanız Sevinirim.

adszmzm.png

Geri