• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

Beyler bende ShardManager ' i açıyorum yazılar çıkıyor 5 sn. sonra kapanıyor ?

Failed to create a character.Please try to connect again(S1030) Bu hatayı alıyorum karakter oluştururken ne yapmam lazım.

beyler certi açtım sorunsuz globalmanageri açtım Gatewayserveri açtım fakat DownlandServeri tıklıyorum açılmıyor.

invertorynin 3 page olması için invertorysize kaç olması lazım 1 pagede 45 ikincisi için 77 üçüncüsü kaç ?

Beyler shardmanager i get billing dead felan diyo ve kapanıyo benim ShardManager ne yapıcaz ?

Arkadaslar Bu hata neden sürekli geliyor Bir bilgisi olan varmı?

16164.png

Bana vsro files ile sw kruana 97 bow ve 87 wiz hangisini beğenirse teamviewerle gözünün önünde çara giricem baksın eğer kurupta çalışırsa sw çar vericem çok ciddiyim!

İLETİŞİM İÇİN Emré Güzél | Facebook

Beyler onu da çözdüm şimdide smc_independent te load plugins yapınca çalışmayı durduruyo :D

sorunsuz çalışan gameserver update eder misiniz exp sp rate server.cfg den ayarlanılabilir olsun.

Bana Kurabilicek Varmı kurana 105Lv Char Vericem İsroda İçinde 400m +3+4 Set Var ' Format Cd'side var. ' ISS Felan Kurarmısınız ? Teşekkürler.

beyler sv kurdum hamachi
ip:5.196.185.122
ag:
id:silroadprivate
sifre:123
oyanyan gelsin yeni

kurmayı ıyı anlayanlar nolmal ipden gırınce c9 verıyo hamachi olunca vermıyo nedenı nedır bılen varsa mesaj atabılırmı

Son düzenleme:
Geri