• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

Beyler Map'ları Nerden Açıyoduk Bi Kaç Yer Kapalı Kalmışta Onları Açıcam Unuttum Nerden Açıldığını

Herşeyi Yaptım global manager açılıyor diğerleri açılıp kapanıyor hemen

19802.jpg

Beyler Map'ları Nerden Açıyoduk Bi Kaç Yer Kapalı Kalmışta Onları Açıcam Unuttum Nerden Açıldığını

Database/SRO_VT_SHARD_INIT --> dbo._Refregionbindaccosserver den

----------

Herşeyi Yaptım global manager açılıyor diğerleri açılıp kapanıyor hemen

19802.jpg

acılmayanlara sag tıkla ozellıklerden uyumluluk sekmesıne gel uyumluluk modu var ordakı tik i işaretle alt tarafından windows 2000 i seç tamam a bas tekrar dene düzelecektır..

Database/SRO_VT_SHARD_INIT --> dbo._Refregionbindaccosserver den

----------

acılmayanlara sag tıkla ozellıklerden uyumluluk sekmesıne gel uyumluluk modu var ordakı tik i işaretle alt tarafından windows 2000 i seç tamam a bas tekrar dene düzelecektır..

Malasef olmadı yine kapanıyor herşeyi doğru yaptım portları falan

serverı hangi bilgilere göre kuruyorsunuz Rahat ve sorunsuz kurabılecegım video veya gif dosyası varmı ? Görünen kolay durmuyor herkezde bi sorun cıkıyor. Dosyalar elimde fakat ne indirip neyle ne yapıcagımı bılmıyorum bırısı ne yapmam gerektıgını soyleyebılırmı? lütfen agresif yorumlar atmayın. Bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp. Sözünden yola cıkarak soruyorum size ;) Anlatana kocaman bir teşekkür ^^

Yaw Arkadaşar Ben Sro Kurdum VSRO ' Oyuna Girdim Fakat İlerleyince DC Yiyorum ? Nedeni Nedir ?

Άρгĩćǿτ;1671404' Alıntı:
bencilliğinden olabilir dostum serverı kurmussun hemen üstünde bi mesajım var cevap vermezsen dc de yersin fatal errorda :D
Bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp. ' Sen Yazmıssın Bunu Burda bencil olan birisi varsa oda sensin ' sw gelince bir arkadaş kurdu.

senle tartışmaya girmicem saçmalıcaksın emınım,ergenlik dönemi gerginliği var tabi sen git serverinin tadını cıkar.

Άρгĩćǿτ;1671406' Alıntı:
senle tartışmaya girmicem saçmalıcaksın emınım,ergenlik dönemi gerginliği var tabi sen git serverinin tadını cıkar.
kendin ergensin herhalde lord-demon seni tanıyorum panik yapmana gerek yok yaşınıda biliyorum.

Άρгĩćǿτ;1671410' Alıntı:
kardeşim git işine kim oldugumu emin ol bilmiyorsun.Yaşımıda profılıme girersen gorursun. ok hadi git serverında tg cıkar oyna konuyuda kapat uzatma.
ne oyunu ya atıyo diye cıkdım isro girdim bota bırakdım tv izliyorum yarın bakacakmış arkadaş sorunu çözcem dedi.
iyi geceler.

Beyler Herşeyi Yapıyorum Ama Agent Serveri Açıyorum 2 Satır Yazı Çıkıyor Kalıyor Öyle GameServer'de 3 Satır Siyah Yazı Çıkıyor Oda Öyle Kalıyor SR_ShardManager de Full Kırmızı Yazılar Çıkıyor Bağlanamıyor.

cert - global - download - machine - gateaway - farm - shard - gameserver - agent

boyle dene bide shardda kırmızı çıkması doğal en sonunda inlyzed yazısı çıkıosa sorun yok demektir

herşeyi yaptım, ana en sonunda tıkandım :)

2190.png

gördüğünüz gibi herşey açık sırasına göre açtım fakat mavi kutu içine alınmış yere sağ tıklayıp start diyorum genede kırmızı kalıyor sorun nerde olabilir ?

Herkese S.a Öncelikle Şunu Belirteyim Arkadaşlar Bosuna Post Kasmayın Millet Paranın Derdinde Muhtemelen Bende Oleyim:D
Arkadaşlar Exp item vs.. x leri değiştirioz madem Kumarın Cıkma Oranını Değiştirebilirmiyiz???

Geri