• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

Clean db kullanıyorum.Sro_gm1 diye id yok kendi aldığım id y igm yaptım smc ye giremiyorum .cannoct connect division manager hatası geliyor. ne yapmam lazım.

bi arkadaş gerçekten kendine güveniyorsa bilgili olduğuna bu vsro files kurulumu hakkında bir konu açsın. Tüm hataların sorunlarını altına yazsın örnek;

?:Connect Problemi.
>: ...şu şu problemden kaynaklanmaktadır.
?shard acılmıyor-kapanmıyor vs..
>cevap..

bizde teşekkür yağmuruna tutalım onu <3

Clean db kullanıyorum.Sro_gm1 diye id yok kendi aldığım id y igm yaptım smc ye giremiyorum .cannoct connect division manager hatası geliyor. ne yapmam lazım.

kardes ben bu hatayı bılıyorum bana team wer halledeyım hemen bende clean db ıle denedım :D

Άρгĩćǿτ;1671886' Alıntı:
bi arkadaş gerçekten kendine güveniyorsa bilgili olduğuna bu vsro files kurulumu hakkında bir konu açsın. Tüm hataların sorunlarını altına yazsın örnek;

?:Connect Problemi.
>: ...şu şu problemden kaynaklanmaktadır.
?shard acılmıyor-kapanmıyor vs..
>cevap..

bizde teşekkür yağmuruna tutalım onu <3

iyi güzelde vsro ile ilgili konu açmak yasak diye biliyorum yoksa herşey çoktan çözülmüştü

Silk Nasıl Atıcaz ? ya bir türlü bulamadım

Bu arada Bana Server'ı Kurmakta Yardımcı olan [GM]King die adını bildiğim arkadaşa sonsuz teşşekürler.

Swyi Online yapamıyorum check güvenlik duvarıda kapalı nasıl online yapıcam
Arkadaşlar Herşey tam acaba bi 10 dkksını ayıracak teamdan hemen el atabilecek birisi varmı online yapamıyorum check gözüküo
CHECK SORUNUNU BULDUM AMA YAPAMADIM SW KURARKEN ISS YAPMADIM WİN7 NASIL YAPILIYOR

Son düzenleme:
Beyler bende smc çalışmayı durduruyo ne yapıcaz :S Bide bu smc_updater deki ip kaç olucak ? 127.0.0.1 kalcak mı kendi ip miz mi olucak ?

beyler nolmal ip nasıl server kurcaz hamachi kuruluyo nolmal kuruyom sv acık ama gırıste c9 verıyo

Herşeyi Ayarladık
İtem Bugu Gitti
Gm olayını
Rate Olayını Hepsini Halleddik şimdi vps geçcez 190 liramız olunca :D

ya bana yardım edıcek war mı hatalarım war ltfn team werıcem yardım edıcek warsa bıllıngserver death hatası var shardda

register page nasıl ayarlıcaz ya bu hatayi veriyo

Fatal error: Call to undefined function mssql_connect() in C:\AppServ\www\_inc\config.php on line 9

sorun nedır?

server acık yardım etmek ısteyen hamachi agdan bakablırmı

sro-sese
123

Son düzenleme:
Geri