• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

shardda billing server death sorununu cozene persıada 109 wizz werılıcekdır teamde acıgım id:831 666 503 pw:7594

2190.png

sorun nerde acaba ?

yapamayan arkadaşlara ücretli 0dan kurulum yaparım.Bedava yapar mısın diye sormayın çok zaman alıyor.

adam gıbı adam ortak alınır 8 gb ramlı vds alıcam bu gün oraya kurucaz sroyu

Son düzenleme:
srNodeType.ini

Bu ininin içeriğini verirmisiniz

[global]
count=1
[entry0]
id=335
operation_type=22
name=SRO Vietnam TestLocal
wip=127.0.0.1
nip=127.0.0.1
machine_manager_node_id=699

bu yazdığımı yazmayın daha uzun olması lazım bütün exelerin ip girişleri olucak sorunlar ordan kaynaklanıyor. Eksik ini..

Bana Yardımcı olabilcek biri varsa Hamachi Ağına Katilabilirmi bir kac sorum olucak

AĞ : TURKNETGAMİNG
Şifre 1

arkadaşlar sw kurmaya başladım ama IIS zorunlumu cd si yok bende xp nin :S cdsiz kurmayı da denedm olmadı netten araştrdm ama Apache var :D olur mu?=

bana sw bılıng server death cant open url hatasını cozene ınternet cafemdekı 1 tane pcyı ona vps olarak kullancam 7/24 sw kurmus olucak kneıdne yanı :D msn :trabzonspormg@hotmail.com eklesın vps ayarlıcam yapana

Geri